11 Eylül 2012 Salı

3 Tess Gerritsen'in Yeni Kitabı Geliyor


Tess Gerritsen severler, yazarın yeni kitabı geliyor. Martı Yayınları kitabın matbaada olduğunu bildirdi. Kitabın adı "Masumiyetin İçin Savaş" ve sayfa sayısı 362. Yayınevi yine okuyucularını düşünerek fiyatını en uygun hale getirdi. Kitap 15 TL'den satışa sunuluacak. Kitabın raflarda yerini alış tarihi ise 17 Eylül olacak.

Kitabın konusunu yayınevi facebook sayfasında açıkladı oradan alıntılayarak sizlerle paylaşıyorum.

"Masum olduğu kanıtlanana kadar o bir suçluydu...  
Miranda Wood evine geldiğinde, ayrılmak istediği yasak aşkını yatağında ölü bulur. O şimdi insanların gözünde hem tanık hem de şüpheli durumundadır. Kimliği belirsiz bir adam tarafından kefaleti ödendiğinde ise dikkatleri daha da üzerine çeker. 
Miranda suçsuzluğunu ispatlamak için çabaladıkça, kendisini karanlık bir bataklığın içinde bulur. Şantaj ve sıra dışı skandallar ortaya çıktıkça gerçeğe daha da yaklaştığını hisseden Miranda,katil tarafından takip edildiğini fark eder. O, katil için büyük bir tehlikedir ve bu tehlikenin ortadan kaldırılması gerekiyordur…  
Masumiyetini kanıtlamak için verdiği mücadelede sevgilisinin hayatına dair öğrendiği sırlar Miranda’nın kurtuluşu olabilecek midir? "

3 yorum :

  1. Fiyat zaten normal sanki ama :P :D

    YanıtlaSil
  2. Diğer kitaplara göre ucuz hatun. Ne kitaplar 25-35 arası fiyatlar =)

    YanıtlaSil
  3. Tess Gerritsen en sevdiğim yazarların başında geliyor, kitaptan sayenizde haberim oldu teşekkürler =)

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın