31 Ekim 2012 Çarşamba

0 Julie Garwood'dan Yeni Roman: "Baharı Beklerken"


Epsilon Yayınları, Ekim ayı içerisinde Julie Garwood'un kitabını yayınlayacağını söylemişti. 
Bugün yayınevinin resmi facebook sayfasından söz konusu kitabın kapak tasarımı ve konusu açıklandı. 
Çoğu Garwood fanı İskoç'lardan bir kitap gelmesini beklerken Epsilon Yayınevi, Clayborne serisinin son kitabını çıkaracağını bildirdi. Nisan ayında Güller ve Gelinler ile üç Clayborne kardeşin hikayesini yayınladıktan sonra bir tek Cole Clayborne'un hikayesi kalmıştı. Şimdi o da okuyucuyla buluşuyor.

Kitabın tanıtım yazısını aşağıda sizlerle paylaşıyorum.
Çok satan kitapların yazarı Julie Garwood’dan serinin merakla beklenen son kitabı BAHARI BEKLERKEN eğlenceli ve romantik bir aşk hikâyesiyle okurlarla buluşuyor…
Cole Clayborne kandırılarak rozet sahibi olur ve Daniel Ryan tarafından polis şefliği görevine getirilir. Elinde olsa bu sorumluluğu reddedecektir ama Blackwater Çetesi yine iş başında olduğundan geri planda kalamaz. Ryan iki senedir - bir banka soygununda karısını ve kızını kaybettiğinden beri - çeteyi takip etmektedir ve meseleyi çözmesi için onun yardımına ihtiyaç duymaktadır.
Rockford Falls Bankası soyulduğunda tanıklardan sadece biri sağ kurtulmuştur. Fakat sorgulanmaktan korkan görgü tanığı ifade vermeye yanaşmamaktadır. Bu kişinin kimliğine dair Cole’un ve Daniel’ın elinde bulunan tek ipucu o öğleden sonra bankada işlem yapan üç kadının isminin bulunduğu listedir. Hayatta kalmayı başarmış olan tanık aristokrat Rebecca James midir yoksa sevimli Grace Winthrop mu? Peki ya baştan çıkarıcı Jessica Summers?
Cole ve Ryan banka soygunu meselesini çözerken ve katillerin peşine düşerken üç kadını da bir şekilde güvende tutmak zorundadırlar. Ancak en büyük tehlike bu güzellerden birine kalplerini kaptırmalarıdır. 
“Gerçekten harika… Esprili, duygu yüklü ve kesinlikle merak uyandırıcı.” - Romantic Times
“Tarihi aşk romanı alanında güvenilir bir isim haline gelmiş olan Garwood yarattığı karakterlerle okuru yine büyülüyor.” - People

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın