13 Kasım 2012 Salı

0 Bridgerton Serisinin Yeni Kitabı Geliyor


Epsilon Yayınevi bir sürpriz yaptı...

Bir çok okuyucunun Bridgerton Ailesi ile tanıdığı Julia Quinn'in yeni kitabı geliyor. Üstelik çok sevilen serisi Bridgerton Serisi'nden...
Ailenin 6 kitabını zaten yayınlanmıştı ve okumuştuk. Şimdi de serinin 7. kitabını "Öpüşünde Saklı" adı ile çıkararak bizleri Hyacinth Bridgerton ile tanıştırıyor. 
Seri 8 kitaptan oluşuyor ve geriye sadece Gregory Bridgerton'ın hikayesi kalıyor. Kısa zamanda onu da okuyabilmeyi diliyorum.

Kitabın konusunu da aşağıda paylaşıyorum: :)) 


"Gareth St. Clair ciddi bir çıkmazdadır. Ondan nefret eden babası St. Clair mülkünü ve mirasını mahvetme yolunda ilerlemektedir. Gareth’ın elindeki tek şey geçmişin sır perdesini kaldırabilecek ve geleceğin anahtarı olan eski bir aile günlüğüdür. Sorun şudur ki günlük İtalyanca kaleme alınmıştır ve genç adam bu dilde tek bir kelime dahi bilmemektedir.
Sosyete bir konuda hemfikirdir: Hyacinth Bridgerton kimselere benzememektedir. İnanılmaz derecede zeki ve açıksözlüdür. Fakat ona dair bir şey - çekici ve eziyet verici - Gareth’ı nedense etkisi altına alır.
Her yıl düzenlenen Smythe-Smith Müzikali’nde ikilinin yolları kesişir. Hyacinth İtalyancası mükemmel olmasa da ona günlüğü çevirmeyi teklif eder. Fakat gizemli satırları incelerken peşine düştükleri tüm soruların cevabını birbirlerinde bulurlar. Artık hiçbir şey kusursuz tek bir öpücük kadar saf değildir…"

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın