16 Kasım 2012 Cuma

3 Özgürlüğün Elli Tonu 28 Kasım'da Geliyor...


Sonunda Pegasus'tan net bir yanıt geldi.

Türkiye'de fenomen haline gelinen Fifty Shades Üçlemesi'nin üçüncü kitabının çıkış tarihi ve detaylı bilgiler yayınevi tarafından yayınlandı. 

Özgürlüğün Elli Tonu adında yayınlanacak olan kitap 28 Kasım'da okuyucu ile buluşacak. Kitabın fiyatı ikinci kitabın fiyatı ile aynı. 29,50TL... Sayfa sayısı ise 794. Online alışveriş sitelerinde kitabın ön siparişe açıldığı da duyruldu.

Kitabın tanıtım yazısını yayınevinin facebook sayfasından alıntılayarak sizlere sunuyorum:

Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı…
Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak
Anastasia Steele’in ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Grey’le tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christian’ın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan, ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana, daha derin bir bağlılık istiyordur. Onu yanında tutmaya kararlı olan Christian, bunu kabul eder. 
Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, Grey’i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Anastasia’nın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Grey’in yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi, Grey’inse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir. 
Ama geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana’nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür… 

3 yorum :

 1. Sadece bu kadar çok konuşulduğu için okumayacağıma dair aldığım kararı gözden geçiriyorum. Bir kitap bloggeri olarak önyargıları kırmak lazım sanırım.

  Seri kitapların devamlarının çevrilmesini neredeyse bir yıl boyunca bekleyen bizler ve bu kadar kısa sürede 3.sü çevrilen bir dünya fenomeni :)

  Gerçekten sıkıntılı bir durum. Paylaşım için teşekkürler,

  Sevgilerle

  YanıtlaSil
 2. Evet katılıyorum yayınevi okuyucuyu, çoğu serinin kitaplarını yılda bir tane ile yetinmek zorunda bırakıyor. Bu seriye özel ihtimam gösterdikleri görünen bir gerçek.

  YanıtlaSil
 3. İlk kitapta biraz sinirlenebilirsiniz ama bence de alın okuyun :)

  YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın