15 Kasım 2012 Perşembe

0 Sabrina Jeffries'in Yeni Kitabı Geliyor


Sabrine Jeffries'in "The Hellions of Halstead Hall" serisi ya da bizim bildiğimiz şekliyle "Sharpe Kardeşlerin" serisinin üç kitabı (Bozulan Yeminler, Yatağımdaki Serseri, Sır Gibi Sakladım) daha önce Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştı. Şimdi Epsilon Yayınevi serisinin 4. kitabını "Vahşi Bir Lordun Kollarında" adıyla yayınlanacağını duyurdu. Üstelik orijinal kapak kullanılıyor... Henüz yayın tarihi ve fiyatı belli değil ama yazarın kitapları şimdiye kadar 20TL idi muhtemelen bunun fiyatı da o civarda olur diye tahmin ediyorum.

Kitabın konusunu aşağıda paylaşıyorum:

Büyükannesinin ültimatomunu yerine getirmek isteyen Lord Gabriel Sharpe, kendisine çok ihtiyacı olduğunu sandığı hırçın bir kızın peşine düşer. Ve sonra durum tamamen tersine döner…
Gözü pek bir adam olan Gabe Sharpe’ın yaptığı her şey gibi, Virginia Waverly ile flört etmek de büyük bir oyundur. Erkek kardeşi Roger’ın Lord Gabriel’a karşı yarışırken ölmesinden beri, Virginia delidolu lordu kendi oyununda yenerek ondan intikam almak istemektedir. Ama Lord Gabriel’a kendisiyle yarışması için meydan okuduğunda, “Ölüm Meleği” olarak tanınan yakışıklı lord ona evlenme teklif ederek karşılık verir! Gabe, Virginia’nın maddi durumunun kötü olduğunun farkındadır – evlenip her ikisinin de sorunlarını ortadan kaldırmamaları için herhangi bir sebep görememektedir. Virginia onun teklifi karşısında dehşete düştüğünü söyler ama öpücüklerine verdiği karşılık hiç de öyle söylememektedir. İkisi Roger’ın ölümünün arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya başlarken, Gabe risklerin en büyüğüne girerek cesur güzele tüm miraslardan daha değerli bir şey teklif eder: gerçek aşkı.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın