9 Kasım 2012 Cuma

0 Yeni Yetişkin Romanı "Tepeden Tırnağa"


Sonsuz Kitap'ta artık yetişkinler hitap eden bir kitap hazırlığında. 
Facebook sayfasında şuanda matbaada olduğu bildirilen "Laura Reese" kaleminden "Tepeden Tırnağa" kitabı çok yakında okuyucu ile buluşacak. Üstelik Sonsuz Kitap birçok yayınevine örnek bir davranış sergileyerek kitabın ön kapağına 18+ ibaresi ekledi. Bu kitabın yetişkin okuyucular için olduğunu gösteriyor. 

Kitabın konusunu aşağıda sizlerle paylaşarak konusu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Ayrıca kitap sadece yetişkinlere hitap etmesinin yanında hafif bir gerilim kitabı gibi de görünüyor. Şahsen merak ettiğim bir kitap oldu kendisi... :))

"Nora, vahşice öldürülen kardeşi Franny’nin katilini bulmaya kararlıdır. Kardeşinin, adı yalnızca M. olarak geçen gizemli bir müzik profesörüyle yaşadığı gizli sadomazoşist ilişkiyi günlüğünden öğrenince hayrete düşer. Cinayetle ilgili sırları açığa çıkarma umuduyla bu tehlikeli ve acımasız adamı baştan çıkarmak için bir plan yapar. Ama bu plan, gizemli bir adamın karanlık kalbine doğru adım adım cehenneme giden bir yolda kâbusla sona erecektir. Ve şimdi hayatı gerçekten tehlikededir. Tehlikenin sebebinin, M. mi yoksa kendisine M.’den daha yakın biri mi olduğunu çok geç anlayacaktır."
“Müstehcen bir cinsellik, karmaşık bir aşk ilişkisi... Cesur, erotik ve gerilim dolu.” - San Francisco Chronicle Book Review
“Hikâye tehlikeli bir erotizm girdabıyla hayat buluyor.”  - Harper’s Bazaar
“Ateşli sahnelerle bezenmiş sürükleyici bir hikâye.” - Playboy 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın