5 Aralık 2012 Çarşamba

5 "Gabriel Arafta" Okuyucu ile Buluşuyor


Adı bir Gabrie'in Coşkusu, bir Gabriel Arafta olarak açıklanmıştı. Bunlardan galip gelen Gabriel Arafta oldu. Gabriel'in cehennemi kitabının devamı olan Gabriel Arafta, nihayet 20 Aralık 2012'de raflardaki yerini alıyor. Kitabı merakla bekleyen okurlardan birisi olarak bu habere gerçekten sevindim. Daha da güzeli kitaba erken ulaşmak isteyenler 7 Aralık 2012'den itibaren kitabı internet sitelerinden edinebilecekler. Lafı çok uzatmadan, yayın evinin duyurusunu aynen yayınlıyorum.

"Çok sevildi. Adeta kapışıldı. Aylarca yok sattı. Şimdi hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Kimden bahsettiğimizi çok iyi biliyorsunuz. Ve karşınızda serinin beklenen ikinci kitabı. Gabriel Arafta! 20 Aralık 2012'de kitap satılan her yerde!  Ama daha fazla beklemek istemeyenler internet satış sitelerinden 7 Aralık 2012'den itibaren alabilecekler. Keyifli okumalar..."

Kitabın konusu;

Uluslararası Bestseller yazarı olan Sylvain Reynard, birbirlerine en karanlık arzularıyla bağlı iki âşık olan Gabriel ve Julia’nın hikâyesini aktarmaya devam ediyor. 
Fakat arzuları bu sefer onların sonu olabilir… 
Profesör Gabriel Emerson, eski öğrencisi Julia Mithchell ile aşırı tutkulu ancak bir o kadar da gizli bir ilişki yaşamaktadır. İtalya’daki romantik tatillerinde Gabriel ona, vücudunun en şehvetli zevklerini ve cinsel birleşmenin coşkusunu öğretir. Ama döndüklerinde, mutluluklarını öğrencilerin fesatlıkları, akademik çevrenin baskıları ve kıskanç bir eski sevgili tehdit eder. Gabriel üniversite yönetimiyle karşı karşıya gelince kendini Dante’nin kaderine mi mahkûm edecek yoksa Julia’yı, Beatrice’ini sonsuza kadar yanında tutmak için mi savaşacak? 
Son zamanların en sürükleyici aşk hikâyesi olan Gabriel’in Cehennemi’nin ikinci kitabında Sylvain Reynard, okuyucularına akıllarında, vücutlarında ve ruhlarında kalıcı izler bırakacak bir dünyanın kapılarını aralıyor.

5 yorum :

 1. İşte bu... :D alacağım şüphesiz ki :D

  YanıtlaSil
 2. Bir aksilik olmazsa ben de Özgülüğün Elli Tonuyla beraber alacağım ikisini :)

  YanıtlaSil
 3. Okudum Arafta'yı... Okunmaya değer bir kitaptı fakat ben ilk kitaptaki zevki alamadım.

  YanıtlaSil
 4. Deme öyle, deme işte :D Güzel olacak. Olmalı :D

  YanıtlaSil
 5. Aman be yav Nur sen ilk önce ikinciyi okudun ya ondan alamamışsındır :P Hatun deme öyle içimizdeki şevki kırma :D

  YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın