8 Aralık 2012 Cumartesi

0 Mel Starr, Julianne MacLean ve Sherryl Woods Kitapları Yayına HazırlanıyorEphesus Yayınları yayınlana hazırlanan üç kitabını duyurdu. 

Hugh de Singleton'ın yeni macerası 'A Trail of Link' ile devam ediyor. Huzursuz Kemikler ve Cesedin Şifreleri kitapları ile tanıdığımız Mel Starr'ın yeni kitabı yayına hazırlanıyor. 

Julianne  MacLean'ın Beni Aşka İnandır kitabı ile tanıştığımız yazarın yeni kitabı 'An Affair Most Wicked' geliyor. Amerikan Varisleri Serisinin ilk kitabını yayınlayan Ephesus serinin ikinci kitabını da okuyucu ile buluşturuyor. Toplamda 6 kitaplık olan serinin kitap aralarını çok açmayacağını düşünüyorum yayınevinin.  

Aşka Şans Ver kitabı ile bir çok okuyucunun gözde yazarlarından biri haline gelen Sherryl Woods'un yeni kitabı 'Flowers on Main' kitabı Ocak 2013'te okuyucuyla buluşuyor. Yazarın Chesapeake Shores Serisi ile başlayan Ephesus Yayınları şimdi serinin ikinci kitabını yayına hazırlıyor.

Ephesus Yayınları bu sıralar çok yoğun çalıştıklarını gösteriyorlar. Yeni kitapların haberlerini de okuyucularından eksik etmiyorlar. Ne diyelim bizler de heyecanla bekliyoruz. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın