28 Aralık 2012 Cuma

0 Sally MacKenzie ve Jaci Burton'un Kitapları Ocakta


Nemesis Kitap'ın geçtiğimiz günlerde bizleri yeni iki seri ile tanıştıracağının haberini vermiştik. Ocak ayında yayınlamayı planlıyorlar serileri ve onların kapak tasarımlarını okuyucuyla buluşturdular. 

Sally MacKenzie'nin "Naked Nobility" serisinin ilk kitabını Zoraki Düşes adıyla yayınlanacak. Kapak tasarımını çok dikkat çekici bir tasarımla okuyucuya sunan Nemesis Kitap konusunu da okuyucuya tanıttı. 

Sarah Hamilton, babasının ölmeden önce kendisine vasiyet ettiği şeyi yerine getirmek için Amerika'dan İngiltere'ye doğru yolculuğaçıkar. Westbrook Kontu olan amcasının yanına gitmektedir. Günlerce yolculuk ettikten sonra Londra'ya vardığında amcasının karşısına yol yorgunluğu ile çıkmamak için bir gece - sadece bir gece- bir handa konaklayıp dinlenmeye karar verir. Ertesi gün düzgün bir şekilde amcasının karşısına çıkacaktır.
Oysa o gece o handa, Sarah'ın hayatının değiştirecek bir tesadüf gerçekleşecektir. Artık Sarah için işler, umduğundan daha farklı bir yere gidecektir.  

Nemesis Kitap'ın diğer kitabı ise Jaci Burton'un "The Perfect Play" serisinin ilk kitabı Kusursuz Oyun.  Seri romantik komedi / Chick Lit tadında ve kapak tasarımından anlayacağınız üzere erkek karakterimiz buz hokeyci. Kitabın konusunu da aşağıda belirtiyorum. 


Mick Riley, yıllardır profesyonel bir sporcu olmanın tüm avantajlarından yararlanmıştır: ün, servet ve her şehirde başka bir kadın. 
Tara Lincoln'le tanıştıktan sonra, tek gecelik ilişkilerden daha fazlasını istediğini fark eder. Tara ise futbolun, bu adı çıkmış çapkınını yakından tanımakla pek de ilgilenmemektedir.  
Mick Riley'in son gözdesi olarak medyanın ilgisini çekmeden önce bile hayatı yeterince karışık olan Tara, aşk oyununun bir kere oynamış ve kaybetmiştir. Bu riski bir kere daha göze almaya hiç niyeti yoktur, hele ki söz konusu Mick gibi bir kadın avcısıysa...
Ancak Mick kazanmaya kararlıdır; aklında da mükemmel bir strateji vardır. 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın