2 Ocak 2013 Çarşamba

0 Optimum Kitap'ın Çıkaracağı Kitaplardan Son Haberler


Optimum Kitap, yeni yılda yayınlayacakları kitapları duyurdular. Çoğunun telif haklarını aldıklarında bildirmişlerdi zaten şimdi de kitapların durumları hakkında küçük bilgilendirmeler yaptılar. 

  

18. yüzyıl edebiyatıyla anlatılan Eva Stachniak kaleminden The Winter Palace da aşk romanı kategorisinde gösteriliyor. Bu iki romanda yayına hazırlananlarda.  
Karen Harper'ın kitabı Mistress Shakespeare, 16. yüzyılda geçen tarihi konulu bir kitap. İçeriğinden dolayı aşk kitabı kategorisinde de yer alabiliyor, bu kitapta yayına hazırlanan kitaplardan. 
Jonathan Maberry'nin Joe Ledger serisinin birinci kitabı Patient Zero için de yayınevi bekleyen okuyucuların çok beklemeyeceğini bildirdi. Kitap gizemli, zombilerle dolu fantastik, paranormal severler için güzel bir kitap...Hazırlıkları biten ve çok yakında çıkacak olan diğer kitap ise Carol Lynch Williams'ın Waiting kitabı. Bu kitapta aşk kitabı olmasının yanında bir gençlik kitabı. 
Tarih ve edebiyat okurlarını sevindirek bir kitap olan Jack Hight üçleme şeklinde yazdığı serinin ilk kitabı Eagle ise matbaaya gönderilecekmiş.  
Her an çıkacak olan Caitlin R. Kiernan'ın kitabı The Drowning Girl, hayaletli paranormal bir kitap... Chick Lit tarzında aşk romanı olan Rachel Hauck kaleminden The Wedding Dress'in de çıkmasına çok az kaldığını öğrendik. 
Gizemli yetişkin roman olan State of Wonder ( Ann Patchett) da yeni yılda Optimum Kitap logosuyla okuyacağımız kitaplardan.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın