11 Şubat 2013 Pazartesi

4 Poseidon Savaşçıları'nın İlk Kitabı 15 Şubatta Çıkıyor


Alyssa Day'in 8 kitaplık bir seriden oluşan Poseidon Savaşçıları (Warriors of Poseidon) serisinin yayın haklarının Martı Yayınları tarafından alındığını duyurmuştuk. 

Yayınevi şimdi serinin ilk kitabı "Atlantisin Yükselişi"ni 15 Şubatta okuyucu ile buluşturuyor. 17 TL olan ve 426 sayfalık kitap fantastik bir kitap olduğunu söylemeliyim. Özellikle mitolojik olması da bence okunmaya değer kılan en önemli kategorisi diye düşünüyorum.

Sizlerle yayınevinin facebook sayfasında paylaştığı tanıtımını paylaşıyorum:
"Yüzyıllar önce dünyanın en gelişmiş toplumu olan Atlantis’e neler oldu? 
Atlantis’in prensi ve gelecekteki kralı Conlan, Deniz Tanrısı Poseidon’un çalınan en önemli silahı Trident’i bulmakla görevlendirilir. Bu silah kötü amaçla kullanıldığı takdirde tüm kıtayı yok edebilecek kadar tehlikelidir. Conlan, zorluklarla dolu bu mücadele sırasında kendini hiç beklenmedik bir durumun içinde bulur: bir ölümlüye beslediği yasak duygular ve arzular...
Karar anı gelmiştir: Conlan ruh eşi olduğuna inandığı ölümlünün mü yoksa büyük bir tehdit altında olan ve tüm umutlarını kendisine bağlayan Atlantis halkının mı yanında duracaktır? Yasak aşk bu baskının üstesinden gelebilecek midir?"

4 yorum :

 1. Tam tersi, mitelojik kelimesi beni ciddi anlamda itiyor. Sanırım yalnızca Aşk Kölesi'nde rahatsız etmemişti beni... :)

  YanıtlaSil
 2. aaaa :) bende inanılmaz derece de ilgi çekici buluyorum :D

  YanıtlaSil
 3. Kitap mitolojiden çok seks yanlış anlamayın ama çocuğunuza mitoloji yi sevdirmek veya ilgisini çekmesini sağlamak için çok iyi bir seks hikayesi sevişme sahnesi s52-70 kadar başlıyıp bitiyor sonra s150-165 sonra s200-250 kitabın çoğu seks geri kalanındada zaten kötü tarafı anlatıyor

  YanıtlaSil
 4. Sanırım genel anlamda erotik bir kitap... En azından yorumunuzdan onu anladım Fırat bey.... Önerirken +18'e önermek gerek sanırım :))

  YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın