18 Şubat 2013 Pazartesi

1 SECRET Çok Yakında ÇıkıyorErotik aşk kitabı olan S.E.C.R.E.T hakkında Epsilon yayınları bu türü seven okuyucuları sevindirecek haberler verdi. 

Kitap 19 Şubatta ön sipariş olacağını duyurdular ve üstelik 18 TL fiyatında. Kitap 278 sayfa olacak.

Kitabın konusunu da yayınladılar ve alıntılayarak sizlerle paylaşıyorum.


Kocasının ölümünden beri Cassie Robichaud’nun hayatı pişmanlık ve yalnızlıkla doludur. New Orleans’taki köhne Kafe Rose’da garsonluk yapan Cassie, her gece evinin yolunu tutup tek odalı dairesinin ıssızlığına sığınmaktadır. Ancak gizemli bir kadının kafede bıraktığı küçük defteri bulunca Cassie’nin dünyası sonsuza kadar değişir. Defterde okuduğu şaşırtıcı derecede açık itiraflar Cassie’yi sarsıp aklını başından alır ve en sonunda onu, kadınların en çılgın, en mahrem cinsel fantezilerini yaşamalarına yardım olmaya adanmış gizli bir dernek olan S.E.C.R.E.T’la tanıştırır. Cassie kısa süre sonra kendini, muhteşem erkeklerle paylaştığı on esrik fanteziden oluşan heyecan verici bir yolculuğun içinde bulur. Çekingenliklerinden yavaş yavaş kurtulmaya başlarken, onu dönüştüren, ona tutkuyla yaşama cesareti veren yeni bir özgüven keşfeder kendinde. Eşit derecede kışkırtıcı, özgürleştirici ve duygusal açıdan güçlü olan S.E.C.R.E.T, fantezinin gerçek olduğu esrarlı bir dünyadır. 
İstediğin her şey… İstemediğin hiçbir

1 yorum :

  1. Kapak her ne kadar ilgi çekici olsa bu tür GET ile birlikte başladı ve bitti sanırım benim için :) Çok ilgimi çekmedi ama okunur gibi geliyor bana. Daha doğrusu erotik kısmı biraz itici kuvvet oldu :) Teşekkürler :)

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın