26 Mart 2013 Salı

1 Pegasus'un Yayınlayacakları 5 Yeni Kitabı...


Pegasus Yayınları, twitterdan haklarını aldıkları ve yakında okuyucuyla buluşturacakları kitapları duyurdular. İşte 5 yeni kitap: 

"The Iron King"... Julie Kagawa kaleminden olan kitap "The Iron Frey" serisinin ilk kitabı. Seri toplamda 4 kitaptan oluşuyor ve paranormal, aşk, fantastik türlerinde yer alıyor. 

"Grace Doubts".. Elizabeth Corley kaleminden olan "Andrew Fenwick" serisinin üçüncü kitabı. Pegasus ile twitterdan konuşma sonucunda seriye birinci kitapta başlayacaklarını belirttiler :)) bu durumda bu seri Pegasus'ta diyebiliriz ;) Ayrıca seri; suç, polisiye ve gizem kategorilerinde belirtiliyor. 

"The Quantum Thief"... Hannu Rajaniem kaleminde "The Jean le Flambeur" serisinin ilk kitabı. Seri aynı zamanda "The Quantum Thief Trilogy" olarak da biliniyor ve bir üçleme. Şuanda iki kitabı yayımlanmış bulunuyor. Gizem ve bilimsel olayları olan bir kitap... 


"Agonia"... Thierry Serfaty tarafından yazılan bir kitap. Yazarın daha önce Pegasus Yayınları'ndan "Korku" adında bir kitabı çıktı. Seri değil, bağımsız tek bir kitap. Türü hakkında ne yazık ki bir bilgim yok :((

"Amuleto"... Roberto Bolano kaleminden bir kitap... Yazar tanıdığımız bir isim çünkü daha önce kitapları Türkçe'ye çevrilmişti. 3 kitabı Metis Yayınları tarafından çevrilen yazarın "2666" isimli kitabı da Pegasus tarafından çevrildi. Şimdi yeni kitabı yine Pegasus tarafından çıkacak...1 yorum :

  1. The Iron King, beklenen seri, beklene kitap bir an önce matbaya gider diye umuyorum....

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın