14 Mart 2013 Perşembe

1 Yeni Fantastik Seri "Gölge Varlıklar"


Arunas Yayıncılık, fantastik bir seriyi yayınlamaya hazırlanıyor...

J.K.Beck kaleminden 6 kitaptan oluşan "Gölge Varlıklar" serisinin telif haklarını almışlar ve çıkaracakları üç kitabın daha şimdiden kapak tasarımlarını paylaştı yayın evi. 
Kurtadamlar, vampiler ve aşk ile harmanlanmış kitabın ne zaman okuyucuyla buluşacağı hakkında henüz bilgi verilmedi... 

Ne diyelim bol satışlı olan bir seri olsun, umalım da kitapların arası çok açılmasın. :)) açıkçası ben almayı düşünebilirim :))

Tanıtım amaçlı paylaştıkları yazıyı yayınevinin facebook sayfasında alıntılayarak sizlerle paylaşıyorum:

Boğazından kopup gelen küçük bir iniltinin ardından kot pantolonunun ön kısmında da bir şişlik belirdi. Şeytan dışarıya çıkıp biraz oyun oynamak istiyordu.* * *Gölge Varlıkları daha önce hiç böyle tanımadınız. Onların dünyasının nasıl olduğunu merak ediyor musunuz? İnsanlar ve gölge varlıkların bir arada yaşadığı, hatta aralarında bir sözleşmenin bulunduğu bir düzen... Bu sözleşmeye uymayanları cezalandırmak üzere kurulan gizli mahkemeler…Serinin bu ilk kitabında başrolleri çok güçlü ve çekici bir erkek vampir ile bu mahkemelerde savcı olan bir kadın paylaşıyor. Gizem ve şehvetin iç içe geçtiği muhteşem bir fantastik serüven...* * *Onun dikkatini çeken şey kırmızı rujlu ve pembe elbiseli porselen bir bebekti. Bebeğin önlüğünün üzerine küçük bir kâğıt bırakılmıştı. Kâğıtta şu yazıyordu: Sıradaki...Kalbi deli gibi atmaya başlayan Sara hemen kapının arkasındaki masanın üzerinden aldığı bir kurşun kalemin silgi ucunu kullanarak bebeği ters çevirdi. Daha sonra yine kalemi kullanarak bebeğin kıyafetini kaldırdı. Bebeğin tam dikiş yerinin üzerinde siyah harflerle ......

1 yorum :

  1. Dedikleri sürede çıksa keşke. Güzele benziyor ama artık vaatlere inanasım gelmiyor (:

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın