1 Nisan 2013 Pazartesi

0 Chloe Neill'in 3. Kitabı Çıkıyor


Optimum Kitap, bugün yeni bir duyuru yaparak Chicagoland Vampileri serisinin 3. kitabını 20 Nisan'da yayınlanacağını duyurdular. 

Şimdilik 10 kitaplık olarak görünen serinin diğer iki kitabı "Bazı Kızlar Isırır" ve "Gece Isırıkları" adıyla Optimum Kitap logosuyla yayınlanmıştı. Seriyi takip edenler bu kitabın çıkış tarihini heyecanla bekleyeceği kuşkusuz.

İlk kitabını okumuş biri olarak ikinci ve üçüncü kitaplarını alıp okumayı düşündüğümü söyleyebilirim :))

Kitabın konusunu Optimum Kitap'ın fecabook sayfasında alıntılayarak paylaşıyorum:

Chicago’nun en yeni vampiri Merit, diğerleriyle iyi geçinmeyi öğreniyor. Yani, diğer doğaüstü yaratıklarla. Ülkenin diğer ucundaki şekil değiştirenler Rüzgârlı Şehirde bir toplantı düzenliyor ve evin Lider vampiri Ethan Sullivan da bir barış işaretçisi olarak onlara çok özel bir koruma tahsis ediyor: Merit. Merit’in görevi hem Başkan Gabriel Keene’i korumak, hem de vampirlere köstebeklik yapmak. 
Merit pişman olacağını bilse de görevi kabul ediyor. Kaldı ki haksız da çıkmıyor. Birileri Gabriel’e saldırıyor ve Merit çok geçmeden kendini ateş hattının ortasında buluyor. Başını çevirdiği her yerde doğaüstü canlıların anlaşmazlıklarına ve yükselen tansiyona tanık oluyor.  
Vampirlerle şekil değiştirenler arasında yüzyıllardır süren soğuk savaş bitecek mi? Bu savaşta, Merit ve yeşil gözlü Lideri Ethan, hem şekil değiştirenlerle başa çıkmayı hem de aşklarını kurtarmayı başarabilecekler mi? Serinin bu üçüncü kitabını okurken siz de Bir Isırık Daha isteyeceksiniz… 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın