22 Nisan 2013 Pazartesi

0 Eve Dallas Serisinin 14. Kitabı Geliyor!


Epsilon Yayınevi, Eve Dallas serisinin takipçilerini sevindirecek bir haber yayınladı.

Nora Roberts kaleminden polisiye bir seri olan bazılarımızın "Eve Dallas" bazılarımızın ise "Ölüm Serisi" olarak bildiği serinin yeni kitabını yayına hazırlıyorlar. 
Amerika'da 34.  kitabı yayınlanan 37 kitaplık serinin ülkemizde 14. kitabı "Geçmişten Gelen Ölüm" adıyla yayınlanacak. Seri polisiye türde bir seri. 

İşte kitabın konusu:
New York Times çok satan yazarı Nora Roberts,Eve Dallas’ın yepyeni bir macerasıyla seriye kaldığı yerden devam ediyor. 
Eve Dallas ve geçmişinden gelen bir katilin yolu bir doğum günü partisinde yeniden kesişir. 
Walter Pettibone eve gelip yüzlerce arkadaşı ve ailesi sürpriz diye bağırdığında saat tam olarak 19:30’dur. Bu onun doğum günüdür. Bu partiden haftalar önce haberdar olsa da asıl sürprizden şimdilik haberi yoktur. Saat 20:45’te, yeşil gözlü ve kızıl saçlı bir kadın ona bir şampanya kadehi uzatır. Şampanyadan bir yudum alır ve ölür. 
Bu kadının adı Julie Dockport’tur. Partideki hiç kimse onu tanımamaktadır. Fakat Teğmen Eve Dallas onu oldukça iyi anımsamaktadır. Eve on yıl önce onun hapse atılmasından bizzat sorumlu olan kişidir. Şimdi iyi halden salıverilmiştir ama içinde kötülükten başka bir şey yoktur. Görünen o ki Dallas ile yeniden yüzleşmek istemektedir ve bu, unutulmaz bir karşılaşma olacaktır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın