16 Nisan 2013 Salı

0 'Hayalevi Kralları' Serisinin Yeni Kitabı Çok Yakında Çıkıyor!


Martı Yayınları seri kitapları hızla yayınlamaya devam ediyor...

Robert Liparulo'nun 6 kitaplık "Hayalevi Kralları" serisinin dördüncü kitabını okuyucuyla buluşturmaya hazırlanıyor. Yayınevi, "Zamanın Ötesine Yolculuk" adında olacak olan kitabın matbaaya verildiğini duyurdu. Kitabın 304 sayfa olduğunu ve 14 TL'den satışa çıkacağını da söylediler. 

Serisinin altı kitaptan oluştuğunu söylemiştim ve kitap fantastik, gizem, zaman yolculuklarının olduğu macera dolu bir kitap. Hatta seri bu türlerde :)) Ayrıca yayınevi seride orijinal kapakları kullanıyorlar :)) 

Serinin bütün kitapları:
  1. Karanlık Gölgeler Evi
  2. Ormanın Esrarengiz Gözleri
  3. Gizemli Kapının Muhafızları
  4. Zamanın Ötesine Yolculuk
  5. Whirlwind (yayınlanmadı)
  6. Frenzy (yayınlanmadı)
Kitabın konusunu sizlerle paylaşıyorum:
Esrarengiz evlerinde farklı dünyalara ve zamanlara geçiş yapmalarını sağlayan geçitler, King ailesini yeni maceralara sürüklemeye devam ediyor. Gizemli bir yaratık tarafından kaçırılan annelerinin peşine düşen David ve Xander bu defa amcaları Jesse’yi öldürmeye çalışan acımasız Taksidian’la karşı karşıya gelirler. Kötü emellerini gerçekleştirmek için tuhaflıklarla dolu eve sahip olmak isteyen Taksidian’ı durdurmaya çalışan King ailesi, kaçış ve kovalamaca esnasında onun korkunç bir sırrını keşfederler. 
Yakın geleceğe yolculuk yapan King ailesi, harap şehrin yaratıklarca işgal edildiğini gördüklerinde insanlığın kaderi için savaşmaları gerektiği gerçeğiyle yüzleşirler. 
Robert Liparulo, 6 kitaplık “Hayalevi Kralları” serisinin dördüncü kitabı Zamanın Ötesine Yolculuk ile okuyucularını bambaşka bir dünyayla tanıştırıyor. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın