12 Nisan 2013 Cuma

4 Julie Garwood'un En Yeni Kitabı Çıkıyor!


Veee günün haberi Epsilon'dan geldi denebilir duyurduğu kitaptan sonra. :))

17 Nisan'da satışa çıkaracakları en yeni Julie Garwood kitabını okuyucuya tanıttılar. 
Yazarın tutkunu olan okuyucu kesimi - ki bu kesime ben de dahilim - havalara uçuran bir haber oldu. 
Üstelik kitap ortaçağ kitabı yani İskoçlar... :))

"Sır" ve "Fidye" kitaplarını okuduğumuz seri olan "Highlands' Lairds" Serisi 3. kitabı "Shadow Music" kitabını "Aşk Seni de Vurur" adıyla yayınlayacaklar.

Kitabın kapak tasarımını yayınladılar ve 20,00 TL'den satılacak kitap 392 sayfa. 

Başka söze ne gerek harika bir haberdi bu benim için :)) Julia Quinn'in son kitabının satışa çıktığı haberinden sonra bu muhteşem bir haber oldu :)) 

İşte yeni kitabımızın konusu :))


Aşkın, nefretin, intikamın ve saf arzunun özüne inen sürükleyici bir hikâye… 
St. Biel’li Prenses Gabrielle için İskoçya şaşırtıcı manzaraların, vahşi klan şeflerinin, aldatıcı vadilerin, dik gölgelerin - ve şimdi de hilekârlığın, ihanetin ve cinayetlerin diyarıdır. Muhteşem güzelliğiyle tanınan ve İngiltere’nin en güçlü baronlarından birinin kızı olan Gabrielle, aynı zamanda Highlands topraklarında barış isteyen kral için mükemmel bir pazarlık kozudur. Kral John, Gabrielle’in iyi huylu ve asil bir beyle evlendirilmesine karar verir. Ama bu evlilik asla gerçekleşmeyecektir.Muhafızlarıyla birlikte akıl almaz bir zalimliğe tanık olan Gabrielle için her şey bir anda değişir. Okuyla tek atışla birinin canını alırken, bir başkasının hayatını kurtarır ve böylece savaş başlar. 
Birkaç gün içinde eski ve yeni düşmanlar arasında büyük bir kavga alevlenirken Highlands tutkuyla tutuşur. Gabrielle’in sakladığı sır yüzünden İskoçya’nın en korkulan adamı Colm MacHugh’un cesur olmak için yeni bir sebebi vardır. Colm’un delici bakışlarının altında Gabrielle’in ne bedeni ne de kalbi güvendedir.

4 yorum :

 1. Monica McCarty, Julie Garwood... Ne güzel haberler veriyorsun bu ara hatun. Zaten okumayı özlemişim :( Bunlarla dönüş yapcam inşaallah :D

  YanıtlaSil
 2. Evet bende çok seviniyorum bunları duyunca :) İçim kıpır kıpır oluyor bu yazarları okuyunca :)

  Ki dönüş yap yani uzun bir durgunluk süresi yaşadın :))

  YanıtlaSil
 3. Sınavlardan ve hastalıktan fırsat bulduğum ilk anda döneceğim. Şu an büyük bir okuma aşkı var içimde. Özledim resmen yav :D

  YanıtlaSil
 4. Dönüşünü heyecanla bekliyorum =))

  YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın