12 Nisan 2013 Cuma

0 Martı Yayınları'nın Yeni Serisi ve Yeni Yazarı


Martı Yayınları'ndan yeni bir seri daha geliyor... 

E. J. Allibis kaleminden "Unika" serisinin ilk kitabı "Unika - Yeniden Doğuş"u çıkarmaya hazırlanıyor. 
Yayınevi kitabı matbaaya gönderdiklerini duyurdu ve bunun yanında kitabın detayları hakkında da bilgi verdi. 
Kitap 19 TL'den 22 Nisan'da satışa sunulacak ve 570 sayfa. 

"Unika" serisi hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum. Seri toplamda üç kitaptan oluşuyor, seri fantastik ve genç yetişkin kategorilerinde yer alıyor. Bu türü sevenler için ideal bir seri gibi görünüyor. 

Ayrıca yayınevi ilk kitapta orijinal kapağı kullanmış muhtemelen diğer kitaplarda da orijinal kapakları kullanacaktır diye düşünüyorum. 

Bomba gibi bir kitap çıkaracak olan Martı Yayınları'nın facebook sayfasından kitabın konusunu alıntılayarak sizlerle paylaşıyorum:


∞ Fantastik edebiyatın yeni tutkusu
∞ Hayal gücünde son nokta
∞ Sağlam bir kurgu
∞ Büyülü bir dünyada olağanüstü bir yolculuk  
Kırılma anı onu en az beklediğiniz zamanda gelecek. Kimse size önceden haber vermeyecek.Hiçbir alarm çalmayacak. Onu yolunuzun üstünde bulacak ve ondan kaçamayacaksınız. 
Kendi halindeki üç gencin hayatı, karşılarına çıkan bir profesörün ortaya çıkardığı inanılmaz bir gerçekle değişir. Bu gerçek sıra dışıdır… Bu gerçek sarsıcıdır…Çünkü bu gerçek insanlığın ötesine, içinde meleklerin yaşadığı bir dünyaya, Sefira’ya geçmek demektir. 
Peki, üç genç bu yükle başa çıkabilecek midir?Yoksa bu gerçek, insanlığın kaderini mi değiştirecektir?Tüm bu soruların yanıtlarını olağanüstü bir kurguya sahip Unika serisinde bulacaksınız.


Martı Yayınları geçtiğimiz günlerde telif haklarını aldıkları yeni bir yazarı daha duyurdular.
Liliana Hart'ın "J.J.Graves Mystery" serisinin haklarını aldıklarını ve seriyi Martı logosuyla okuyucuyla buluşturacaklarını duyurdular.

Seri şimdilik iki kitaptan oluşuyor ve devamı gelir mi bir bilgim yok açıkçası ancak seri romantic suspense dediğimiz romantizm ve biraz da heyecanın ve biraz da gizemin bulunduğu türde... 

Ne diyelim Martı Yayınları'na yeni yazarı yeni serisi hayırlı olsun şahsen ben bu serinin çıkmasını bekleyeceğim :)) 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın