12 Nisan 2013 Cuma

0 Monica McCarty'nin Yeni Kitabı Çok Yakında Çıkacak


Yeni kitaplarda bir yenisi daha...
Koridor Yayınları, Monica McCarty bekleyen okuyuculara sevineceği bir haber verdi.
Yazarın yeni kitabı çok yakında raflarda yerini alacak!!

"Highland Guard" serisini, "İki Ateş Arasında" adındaki ilk kitabını yayınlayarak okuyucuyla buluşturan yayınevi şimdi serinin ikinci kitabı "Tutsak" adıyla yayınlayacaklar. 
Henüz çıkış tarihi yayınlanmadı ancak kitabın konusu yayınlandı. Ayrıca kitap 456 sayfa olacak ve fiyatı da 20,00 TL. 

Serinin ilk kitabı "İki Ateş Arasında"nın yorumunu blogumuzdan bulabilirsiniz.

Ben çok sevindim, Julie Garwood kitabının yayınlanacağını duyduktan sonra bu kitabında yayınlanacağını duymak harikaydı... :))

Kitabın konusunu yayınevinin facebook sayfasından alıntılayarak sizlerle paylaşıyorum:

Ateşle oynuyorsan yanmayı göze alacaksın. 
Rakipsiz denizci Erik MacSorley, asla kendisine karşı koyabilecek bir kadınla karşı karşıya gelmemişti – ta ki sırılsıklam halde, yarı çıplak bir “bakıcı kadını” İrlanda kıyılarının açıklarından kurtarana dek. Ama Ellie’nin sıradan görünüşüne kanması bir talihsizlikti; o aslında İrlanda’daki en güçlü asilzadenin özgür ruhlu kızı, Leydi Elyne de Burgh’dü. Daha da kötüsü, bu karşı konulmaz kadın, Erik’in sıra dışı çekiciliğine kapılmayacağını kanıtlamaya kararlıydı. Erik ise onun direnişini, kalbinin derinliklerinde yankılanan bir tutkuyla alaşağı edebilecek kadar ısrarcıydı. 
Sadakati her şeyin üzerinde tutan bir adam ve tarihin en zorlu taht mücadelesini tehlikeye atabilecek sırlar barındıran bir kadın. Kral ve vatan uğruna verilen savaşın sesleri karşı kıyılardan yükselirken, Ellie’nin aşkı bir efsaneyi dizginlemeye yetecek midir?

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın