8 Nisan 2013 Pazartesi

2 Sherry Woods'un İkinci Kitabı Çıkıyor!


Ephesus Yayınları, serilerinin devam kitaplarını yayınlamaya hızla devam ediyor :))

Sherry Woods'un "Aşka Şans Ver" kitabı ile "Chesapeake Shores" serisini yayınlamaya başlamışlardı. Şimdi yayınevi serisinin ikinci kitabını "Aşk Kokan Çiçekler" adıyla okuyucuyla buluşturmaya hazırlanıyor. 

Kitap 10 Nisan'da çıkıyor. 400 sayfa olan kitabın fiyatı 20,00 TL. Serinin ikinci kitabını bekleyenlere duyurulur :))

Kitabın konusunu paylaşmadan önce seri hakkında kısacık bilgi vereyim :)) 

Seri 8 kitaptan oluşuyor ve O'Brien ailesinin üyelerini konu alıyor. Seri ancak birbirinin devamı niteliğinde değil her kitap farklı bir O'Brien'ın hayatını, aşkını anlatıyor. Ayrıca kitaplar, güncel aşk romanı, chick-lit türlerinde...

Şimdi kitabın konusunu yayınevinin facebook sayfasından alıntılayarak sizlerle paylaşıyorum :))

"Son iki oyunu üzücü bir şekilde başarısızlığa uğrayan yazar Bree O’Brien, Chicago’yu terk edip büyüdüğü yer olan Chesapeake Kıyılarına geri döner. Aniden karşısına çıkan bir fırsatı değerlendirerek, keyif aldığı çiçeklerle uğraşabilmek için yepyeni bir heyecanla Çiçekçi Dükkanı’nı açar. Ne var ki, boşanmış annesi ve burnundan soluyan eski aşkı etrafındayken Chesapeake Kıyıları düşündüğü kadar sakin ve huzurlu değildir…  
Jake Collins’in, Bree’yi hayatından uzaklaştırmak için birçok nedeni vardır. Ancak bu yine de ondan uzak durması için yeterli değildir; çünkü hala ona sırılsıklam aşıktır. Sevdiği kadının sonsuza dek yanında olacağını bilse, geçmişteki tüm kırgınlıkları unutmaya hazırdır.  
Peki Bree sonsuza dek onunla kalacak mı? Bunu öğrenmenin tek bir yolu vardır; inadından vazgeçip, geleceğe doğru riskli bir adım atmak…"

Ve... ve son bir not daha düşeyim, kitap İzmir Kitap Fuar'ında stantta yerini alacak ancak G.A.Aiken ve FMArsal'ın kitapları da ona eşlik edecek. G.A.Aiken'ın "Ejderin Arzusu" ve FMArsal'ın da "Seni Sevmek İstemedim" kitapları stantta olacak.  

2 yorum :

  1. bu kitabın ilkini notebook tan okudum gözüm bozlacaktı

    YanıtlaSil
  2. e-kitap olarak mı okudunuz? bildiğim kadarıyla e-kitabı yok ilk kitabın... Nasıldı beğendiniz mi Aşka Şans Ver'i?

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın