10 Nisan 2013 Çarşamba

1 "Yağmur Sonrası" Yakında Çıkıyor!


Veee Mart Menekşeleri'nin yazarı Sarah Jio'nun yeni kitabını bekleyenlere müjde!! Yazarın yeni kitabı geliyor.... :))

Arkadya Yayınları'nın "Mart Menekşeleri" adlı kitabı ile Türk okuyucularıyla tanıştırdığı yazar Sarah Jio'nun şimdi yeni kitabını çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni kitabın kapak tasarımını yayınlayan yayınevi, kitabın adının "Yağmur Sonrası" olduğunu açıkladı. 
Kitap 18 Nisan'da satışa sunulacak ve fiyatı da 17 TL. 

Eğer okumadıysanız "Mart Menekşeleri"nin yorumu blogumuzda bulunuyor. 
Şahsen ben yazarın ilk kitabını çok sevdim ve bu kitabını da alacağım, ayrıca sizce de kapak tasarımı çok güzel olmamış mı? Ben çok beğendim :))

Kitabın konusunu yayınevinin facebook sayfasından alıntılayarak paylaşıyorum: 


"II. Dünya Savaşı’nın tam ortasında yaşanan yasak aşk ve işlenen korkunç bir cinayet… 
Umut tükenmiş gibi görünse de ikinci şans her zaman vardır… Ya yoksa? 
Anne Calloway ne kadar çabalasa da yetmiş yıldır peşinden gelen anıları bir türlü aklından silemiyordur. Bora Bora Adası’ndan adına gelen gizemli bir mektup ise adeta kapanan yarasını yeniden açar.  
1942 yazında, II. Dünya Savaşı’nın en hararetli zamanında Bora Bora Adası’nda görev almak için orduya hemşire olarak katılan Anne, genç, güzel ve nişanlı bir kadındır. Ancak orada hiç hesap etmediği bir durumla karşılaşır. Aşk… Kalbini tutkuyla dolduran, yakışıklı asker Westry Green’e karşı koyamaz. Kısa sürede aşkları, adadaki amber çiçekleri gibi filizlenirken, sazdan çatısı olan bir bungalovun altında gizli bir dünyayı paylaşırlar. Ta ki bir gece tüyler ürperten bir cinayete şahit olana kadar... Savaş rüzgârıyla ayrı yerlere savrulan çift, bir daha asla bir araya gelemez. Peki Anne, onca sene sonra çıkagelen bu mektubun izinden gidip taşıdığı vicdan azabını sonlandırabilecek midir?  
Ya siz, araya zaman, mekân, kişiler girse de gerçek aşkın peşinden gitmeye cesaret edebilir misiniz?  
Mart Menekşeleri ile gönüllere taht kuran Sarah Jio’dan muhteşem bir başyapıt… Yağmur Sonrası ile tutkunun zaman tanımayan öyküsünü okurken, gözyaşlarınıza hâkim olamayacaksınız. "

1 yorum :

  1. Mart menekşeleri 'ni okumadım ama merak ettim açıkçası .. Ama yağmurdan sonra 'nın kapağı ve konusu ilgimi çekmişti ve indirimli de görünce aldığım okunmayı bekleyenler arasında :) okuduğumda buraya yorumumu ileteceğim :) sizi yeni keşfettim , bana da beklerimm :)

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın