20 Mayıs 2013 Pazartesi

0 Epsilon'dan Yeni Bir Erotik Aşk Romanı "Sıcak"


Epsilon yeni kitabını okuyucuya tanıtan bir başka yayınevi oldu.

Kalemini tanıdığımız, daha önceden başka yayınevlerinin logolarıyla tanıştığımız yazar Maya Banks'ın yeni kitabı Epsilon logosuyla geliyor. 

Yeni kitabın adı "Sıcak" ve kitap bir üçlemenin ilk kitabı. Orjinal kapağın kullanıldığı bu kitap erotik aşk romanı kategorisinde yer alıyor yani +18 lik bir kitap. Ayrıca yayınevi kitabın matbaadan bugün çıkacağını duyurdu bu demektir ki yakında raflarda yerini alır kitap :)

Kapağını sevdim ve yazarın kalemini bildiğimden alıp bir denemek istediğimi itiraf edebilirim :))

Kitabın konusunu yayınevinin facebook sayfasından alıntılayarak sizlerle paylaşıyorum:
Gabe, Jace ve Ash: Ülkenin en varlıklı ve güçlü erkekleri. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar. Hemen her şeyi. Gabe’in en büyük hayali ise onun için yasak elma olan bir kadınla fantezi yaşamak. Şimdi o yasak elma yeterince olgunlaşmış durumda…

Gabe Hamilton, Mia Crestwell’i otelin açılışında gördüğünde, aklından geçenler yüzünden cehenneme gideceğini biliyordu. Ne de olsa, Mia onun en yakın arkadaşının kardeşiydi. Ama artık küçük değildi. Gabe de arzularını hayata geçirmek için çok uzun süre beklemişti.Mia’ya ilk gençlik günlerinden beri ilgi duymuş, onunla ilgili hayaller kurmuştu. Kendisi ondan on dört yaş büyükse ne olmuştu yani? Mia ise onu erişilmez biri olarak görüyor ama bu adama duyduğu tutkudan kurtulamıyordu.Gabe onu kendi dünyasına çektiğinde, Mia bu adam ve talepleri hakkında bilmediği çok şey olduğunu keşfedecekti. Yoğun ve tutkulu ilişkileri ikisinin de beklemediği bir yolda ilerleyebilir, belki ihanete bile açık olabilirdi.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın