29 Mayıs 2013 Çarşamba

0 Harlequin'in Haziran Ayı Kitapları


Harlequin'in her ay birbirinden güzel kitaplar çıkardığını artık hepimiz biliyoruz. Bu ay daha bitmeden yayınevi Haziran ayında çıkaracakları kitapları okuyucuya tanıttılar. 

Kitapları sizlerle paylaşmadan önce, kitapları bulabileceğiniz yerleri Harlequin'in facebook sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca yayınevinin internetten sadece kendi kitaplarının satıldığı bir online satış sitesi de bulunduğunu da söylemek istiyorum :)


Yayınevi tam 8 kitap çıkarıyor ve bu kitaplardan 6 tanesinde ikişer roman bir arada yayınlanıyor. 

Bu kitaplardan tarihi aşk romanı, Sophia James kaleminden "Fırtınalı Bir Gece". Kitap 'Wellinghams' serisinin ikinci kitabı. Serinin ilk kitabı "Fırtınalı Denizler" ismiyle yayınlanmıştı. İlk kitabını okudum ve yorumunu blogumuzda bulabilirsiniz

'Mystery' adında Özel Sayı olarak çıkan kitap da üç farklı yazarın beraber yazdıkları 'Raintree' serisinin ikinci kitabı. İlk kitap Linda Howard kaleminden "Cehennem" adında Mayıs ayında yayınlandı. Serinin ikinci kitabı Linda Winstead Jones kaleminden "Adalet" adında yayınlanacak. Şuanda Cehennem'i okuyorum ve o kadar akıcı ve sürükleyici ki şiddetle tavsiye ederim okuyun :)

'Desire' türünde çıkaracakları kitap ise Maureen Child'ın  kaleminden "Bir Gecelik Sonsuzluk" , Cat Schield'in kaleminden "Aşk Ruleti" hikayeleri bulunuyor.

'Star of Romance' türünde Lynne Graham'ın "Kızıl Güzellik", Sarah Morgan'ın "Satılık Kalp" hikayelerini tek bir kitap içerisinde okuyabilirsiniz.


'Romance' türünde Marion Lennox kaleminden "Mucize Dalı", Barbara Wallace kaleminden "Büyük Sır" romanları tek bir kitapta okuyabilirsiniz.

'High Life' türünde iki kitap, dört hikaye çıkıyor. Birinde; Sandra Marton'ın "Tutkular ve Gerçekler" ile Heidi Rice'ın "Unutulmayan Gece" hikayesi bulunuyor. Diğerinde ise; Sandra Marton'ın "Kadınlar Ne İster" ile Melanie Milburne'ın "Hırçın Güzel" hikayeleri beraber bulunuyor. 

'Classic' türünde de Michelle Reid kaleminden "Zoraki Nişan" ve Helen Brooks kaleminden "Aşk Tutsağı" hikayeleri beraber bir kitapta bulunuyor.

Bu ay da Harlequin birbirinden güzel yazarları okurlarına buluşturuyor. Sizleri bilemem ama ben Raintree'nin ikinci kitabı ile Sophia James kitabını alacağım :))

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın