23 Mayıs 2013 Perşembe

1 Martı Yayınları'nın Matbaa'daki 2 Kitabı


Martı Yayınları matbaada olan iki kitabını henüz dağıtıma başlamadan tanıttı. 

Kitaplardan biri "Rogues of Regent Street" serisinden tanıdığımız Julia London. Yayınevi yazarın 4 kitaplık serisini yayınlayıp seriyi bitirdikten sonra şimdi tek bir kitap olan "Aşkın Baharına Uyanmak"ı okuyucuyla buluşturmaya hazırlanıyor. Kitap tarihi aşk romanı türünde yani kontları dükleri ve leydileri sevenlerin zevkle okuyacağı bir kitap daha geliyor :))

Bu arada kitap  432 sayfa ve 17,00TL'den satılacakmış.
" Mutlu olmanın hayalini kuran iki insanın imkânsız aşkı… 
Hayatın zorluklarıyla erken yaşta tanışan Lauren, ailesini kaybettikten sonra sorumsuz amcasının baskısıyla zengin bir kontla evlenir. Kontun ölümüyle kendisine kalan mirasa bile dokunmayan Lauren her şeyi bırakarak evine döner, ancak geride bıraktıkları ona huzur vermemekte kararlıdır. 
Kardeşinin ölümü üzerine dük olan Alex, kendi gibi olamadığı bir hayatı yaşamaya mecbur kalır. Ancak benimseyemediği bu hayata daha fazla dayanamayan  
Alex oyunun kurallarını bozmanın peşine düşer, bir de imkânsız aşkının… 
Julia London hayranlık uyandıran üslubuyla âşık olmanın ne denli müthiş,büyüleyici aynı zamanda acı olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlatıyor."


Ve ikinci kitap ise oldukça sevilen ve müthiş bir okuyucu kitlesine sahip olan yazar Lisa Gardner'ın kitabı.
"Kızım İçin Son Kez" kitabını yayınevi matbaaya gönderdiğini duyurdu ve okuyucuları özellikle bu yazarı bekleyen okuyucuları sevindirdi. 
Kitabın 576 sayfa olduğunu ve 19,00 TL'den satışa sunulacağını da duyurusuna ekledi. 

Kitabın konusunu sizlerle paylaşıyorum:
"Tessa Leoni’nin evinde karşılaştığı manzara korkunçtur: gözlerinin önünde eşinin kanlar içinde yerde yatan cesedi ve hiç tanımadığı yabancı bir adam... Bir süre konuşamaz, öylece donup kalır… Kendine geldiğinde ise en sevdiği varlığı olan kızı Sophie’nin kaybolduğunu fark eder. 
Akıl almaz bir cinayetten sıyrılmaya çalışan yalnız bir kadının küçük kızını ararken gösterdiği olağanüstü çaba muhteşem bir dille anlatılıyor. Kızım İçin Son Kez, Lisa Gardner’ın deneyimli kalemiyle polisiye severleri yeni bir heyecan dalgasına sürüklüyor."

             

1 yorum :

  1. Serseri kalbim , gizemli aşık kitaplarını okudum şimdi tehlikeli ilişkileri okuyorum zalim cazibeyi almayı düşünüyordum bu kitabı da alırım hayal kırıklığına ugratmayan yazarlardan

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın