29 Haziran 2013 Cumartesi

0 Pegasus'un Yeni 2 Kitabı


Doğan Kitap'tan çıkan Crossfire serisi ile tanıştığımız yazar Sylvia Day'in tarihi aşk romanı ve erotik aşk romanı türlerini harmanlanarak yazmış olduğu "Günaha Davet" kitabını bizimle buluşturan Pegasus Yayınları şimdi yazarın yeni kitabını bizimle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yine tarihi aşk romanı ve erotizm harmanlanarak yazılmış olan kitap "Yatağımdaki Yabancı" adıyla 3 Temmuz'da ön satışa sunulacak. Kitap 384 sayfa ve 22,00 TL.

Ahh bu arada yayınevi yine orijinal kapak kullanmışlar :)) orijinal kapak kullanma politikaları bence çok iyi özellikle bu kitaplarda :)

Crossfire serisini okumadım ama "Günaha Davet" kitabını okumuştum ve yazarın kalemini beğenmiştim bu yüzden bu kitabı da okuyup tatmak istiyorum. 

"EVLİLİK BİR KUMARDIR

Dört yıl önce Isabel’e mantık evliliği yapmayı teklif ettiğinde Gray vurdumduymaz bir yakışıklıdır fakat artık genç adamın içindeki o çocuksu serseriden geriye eser kalmamıştır. O artık sırların içine gömülmüş ve kaybolduğundan beri yaptığı şeyler hakkında hep sessiz kalmıştır.

AŞKSA BU OYUNUN EN BÜYÜK SÜRPRİZİ

Isabel’in kolaylıkla başa çıkabildiği o pervasız genç artık yoktur ve bu tutkulu adam ehlîleştirilemez gibi görünmektedir. Genç kadın, Gray’in içinde yanan ateşi keşfetmeye cesaret edebilecek ve karşı konulamaz bir yabancıya dönüşen âşığına içini açabilecek midir?

“Nefes kesici olmayan tek bir satırı dahi yok.” 
 - Romance Junkies

“Cüretkâr bir biçimde özgün, cesur ve duygusal. Zekice kurgulanmış…”
 - Romantic Times

“Sylvia Day’in kitapları her kadının hak ettiği bir ödül.” - Teresa Medeiros"

Pegasus'un yayına hazırladığı bir diğer kitapta Ethan Cross kaleminden geliyor. Yanılmıyorsam yazarın ülkemizde yayınlanan ilk kitabı ancak ne yazık ki bu konuda pek bir bilgim yok. 

Neyse, kitap polisiye, gizem, suç türünde... Konusundan anladığım kadarıyla bol cinayetli ve gerilim dolu...
Bu türü sevenler için yeni bir tat diyebilirim :))

"Çoban" da 3 Temmuz'da ön satışa çıkacak bir diğer Pegasus kitabı. 22,00 TL den satışa sunulacak olan kitap 368 sayfa...

"Benden nefret etseler de, bana hayran olacaklar.Beni asla unutamayacaklar. Ben geceyim ve asla kaybetmem... 
Karşınızda Francis Ackerman...Son zamanların en tehlikeli seri katili. 
Şansa sonuna kadar inanıyor. 
Sıradan insanlarla oynamayı seviyor. Özellikle en masumları seçiyor, tıpkı senin gibi... 
Ackerman'ın oyununun bir parçası olursan önce peşine düşer, sonra seni ele geçirir. Belki yaşamana da izin verebilir, kim bilir? 
Ölmek için farklı yollar var, seçim senin! Ackerman seni bekliyor..."


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın