31 Temmuz 2013 Çarşamba

0 Arkadya'nın Yeni Kitabı "Mutluluğun Öteki Yüzü"


Arkadya Yayınları'nın en yeni kitabı Sere Prince Halverson kaleminden geliyor...

"The Underside of Joy" adında olan kitap Mutluluğun Öteki Yüzü ismiyle bizde yayınlanacak. 392 sayfa olan kitap 12 Ağustos'ta okuyucuyla buluşacak.
Oldukça sevimli bir kapağı olan kitabın konusununda iyi olacağını düşünüyorum gerçi insan sırf kapağı için bile alabilir :)) insana enerji veren bir kapağı var :)

Kitanın tanıtım yazısını sizlerle paylaşıyorum:

Gerçek mutluluk nedir, nerededir? Peki, onu bulmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz? 
Ella Beene için mutluluk eşi Joe ve Joe'nun önceki evliliğinden olan iki küçük çocuğuyla kurduğu mutlu yuva demektir. Ancak bir yaz sabahı Joe'yu onlardan sonsuza dek koparan acımasız dalga, sadece onu değil sırlarını da beraberinde götürür. Üç yıl boyunca çocuklara kendi öz evlatlarıymışçasına bağlanan Ella'nın hayatı, cenaze töreninde çocukların biyolojik anneleri Paige'in ortaya çıkmasıyla da tamamen altüst olur. 
Joe'yla evlilikleri boyunca Paige’in Joe'yu ve çocukları terk edip gittiğini ve ortadan kaybolduğunu sanan Ella'nın kalbinde tarifsiz bir acı, elindeyse çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca vardır artık. Bir yandan canından çok sevdiği çocukları için Paige ile velayet savaşı verirken, diğer yandan Joe'nun ona miras bıraktığı diğer şeyin, yani hiç açılmamış mektupların içinde pusuda bekleyen sırların ardındaki gerçeği öğrenmek zorundadır. Ella, kalp ağrıları ve gözyaşlarıyla dolu bu yolculukta her şeye rağmen umut etmeyi bir kez daha hatırlayacaktır. 
Seré Prince Halverson'ın duygu yüklü kaleminden dökülen Mutluluğun Öteki Yüzü, herkesi derinden etkileyecek, yüreklerinize kazınacak türden bir roman.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın