30 Temmuz 2013 Salı

0 Harlequin'in Yeni Mystery Serisi Gena Showalter Kaleminden


Harlequin, Ağustos kitaplarını okuyucularına tanıttı ve bu tanıtımı yaparken de bomba gibi bir yazarla yaptı.

Pegasus Yayınları'ndan 3 kitabı çıkan ve oldukça sevilen bir yazar olan Gena Showalter'ın "Royal House of Shadows" serini Özel Sayı olarak çıkarmaya başlayacak. Raintree Üçlemesi ile Özel Sayı Mystery olarak çıkarmaya başladıkları kitaplara sevilen bir yazarla devam etmesi mükemmel oldu. 

Serinin kitaplarını ve yayınlanacakları ayları aşağıda sizlere sıraladıktan sonra kitabın konusuna da değineceğim. :)

Kara Gönülçelen (Ağustos)
Savaşçı Ruh (Eylül)
Dolunay (Ekim)
Kara Zırh (Kasım)

Dört ayda bir seriyi bitireceğiz... Şahsen takip edeceğim ben :)

ahh bu arada söylemeyi atlıyordum yeni serimi paranormal aşk hikayesi, vampirler, cadılar, büyüler doğaüstü olaylar okuyacağız. :))

Bir zamanlar barış içindeki Elden Krallığı, Kan Büyücüsü tarafından saldırıya uğrar. Kral ve Kraliçe hunharca öldürülürler. Tahtın varisi olan vampir Nicolai, çocukların en büyüğüdür ve kaderin bir cilvesi olarak kendini köle pazarında bulur. Delfina’nın kötü kalpli prensesi, Kara Gönülçelen olarak anılan Nicolai’ı satın alır ve onun hafızasını siler. Ancak Nicolai’ın içindeki intikam ateşi bir türlü dinmek bilmez. Jane Parker, rüyalarında gördüğü şu vampirin etkisinden bir türlü kurtulmayı başaramaz. Vampir, onu kendi dünyasına davet edip duruyordur. Jane bir gün gözlerini hiç bilmediği bir gerçeklikte açar.
Videosunu da sizinle paylaşıyorum Türkçe dublajlı da vardı ama yükleyemedim neyse bununla idare edelim :))


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın