19 Temmuz 2013 Cuma

0 Jane Feather'ın En Yeni Kitabı Epsilon'la Çıkıyor


Epsilon Yayınları, takipçilerini en son Rita Hunter'ın yeni kitabını tanıtarak heyecanlanmıştı henüz onun heyecanı soğumadan yeni bir bomba gibi bir kitabı tanıtarak heyecanı doruklarda tutmayı başardı.

Tarihi aşk romanı türünde olan ve Türk okuyucuları ile ilk kez tanışacak olan yeni yazarımız Jane Feather...

Yazarın 3 kitaptan oluşan Blackwater Brides serisinin ilk kitabını "Kendine Yalan Söyleme"adıyla 26 Temmuz'da okuyucuyla buluşturacak yayınevi.

Konusunu diğer tarihi aşk romanlarından oldukça farklı geldi bana ve oldukça ilgimi çekti. İlgimi çeken bir diğer nokta da kapağın orijinal kapak olması... Yayınevini takdir ettim bu konuda :))

Yeni tarihi aşk romanı serisi "Blackwater Brides" ilk kitabının konusu:
New York Times çok satan yazarı Jane Feather,BLACKWATER GELİNLERİ serisinin bu ilk kitabıylaGeorgian döneminde geçen tutku dolu bir hikâyeye imza atıyor. 
Blackwater Kontu olan Jasper Sullivan’ın bir fahişeye ihtiyacı vardır. Fakat malum sebeplerden dolayı değil. Zengin amcaları muazzam servetini üç yeğenine tek bir şartla bölüştüreceğini söylemiştir; her biri düşmüş olan bir kadını… evlenerek kurtaracaktır! Jasper’ın mülkü borçlarından dolayı zaten ipotektedir ve bu mirasa ihtiyacı vardır. Tam da böyle bir teklifte bulunacağı bir kız ararken, genç ve güzel bir fahişe onu soymaya çalışır. 
Clarissa Astley, Jasper’ın sandığı şeylerin hiçbiri değildir. Zengin bir tüccarın yetim kızı olarak, Londra’nın sokaklarında küçük erkek kardeşini aramaktadır, çünkü artık vasileri haline gelen korkunç amcaları küçük çocuğun mirasını ele geçirmek için onu bir yerlere saklamıştır. Clarissa’nın güçlü bir desteğe ihtiyacı vardır ve bu kişi, yakışıklı Blackwater Kontu’ndan başkası olamaz. İşte bu yüzden, bütün masumiyetine rağmen kontun sandığı kişiymiş gibi davranır. Fakat Jasper ve Clarissa arasındaki tutku alevler saçmaya başladığında, bu aldatmayı sürdürmek gittikçe zorlaşacaktır…

Bu arada yazarın diğer iki kitabının kapaklarını da sizlerle paylaşıyorum :))

Rushed To The Altar (Bana Yalan Söyleme)
A Wedding Wager
An Unsuitable Bride


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın