13 Ağustos 2013 Salı

2 Epsilon'un Ağustos Kitapları...


Epsilon Yayınevi'de ağustos ayı kitaplarını okuyucuya tanıtıyor. 3 kitabını tanıtan yayınevi bende ilk iki kitabıyla büyük beğeni toplarken 3.kitabıyla tepki toplayacak gibi... 

Tanıtalan ilk yazarımız Stephanie Laurens... 

Yazarın "Regencies Serisi"ni yayınlamaya başlayan yayınevi serinin ikinci kitabı Aradığım Sensin ile seriye devam ediyor. Seri tarihi aşk romanı türünde. Dükleri leydileri sevenlerin okuyup seveceği bir seri olduğunu söyleyebilirim. Bu arada serinin ilk kitabının adı Doldudizgin

Kitabın tanıtım yazısını aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Ve bir de kapağını sevdiğimi söylemeliyim :)
Bu kadın kesinlikle bir leydiydi. Yine de, bu durum Max’a daha önce hiç engel olmamıştı. Ve şimdi, daha dikkatle bakınca, kızın sandığı kadar genç olmadığını da fark edebiliyordu. Böylesi daha da iyiydi. Gözlerinin arka tarafında bir kez daha kendini gösteren acı, sesinin sert çıkmasına neden oldu. “Siz de kimsiniz?” Caroline, bu sert soru karşısında duruşunu hiç bozmadan yanıtladı: “Adım Caroline Twinning. Ve eğer siz gerçekten Twyford Dükü’yseniz, korkarım sizin vesayetiniz altındayım.” Max Rotherbridge buna inanamıyordu. Twyford Düklüğü’yle birlikte –Londra’nın en şöhretli çapkını olmasına rağmen– muhteşem güzelliğe sahip dört kız kardeşin vesayetini de devralmıştı! Bunlara dayanılmaz bir güzelliğe sahip Caroline Twinning de dahildi. Twinning kardeşlerin en büyüğü olan Caroline, Max’ın bir kadında aradığı her şeye sahipti, ancak Max bile vesayeti altındaki bir kadını baştan çıkaramazdı… yoksa çıkarabilir miydi?
“Laurens ışıl ışıl yazıyor.” - Publishers Weekly  
“Kitabı elime almam için Laurens’ın adını kapakta görmem yetiyor.” - New York Times çoksatan yazarı Linda Howard
Epsilon'un 2. kitabı Katharine Ashe kaleminden geliyor. 

Kapıldım Sana  kitabı ile tanıdığımız yazarın yeni kitabının adı Hovarda. Kitap tarihi aşk romanı ve hmm... kapağa bayıldım çaktırmayın :)

Her neyse kitap Rogues of the Sea Serisinin ikinci kitabı. İlk kitabı Kapıldım Sana idi. Seriyi severler zaten takip edeceklerdir ki bende sırf kapaklar için bu seriye başlayabilirim :)

Kitabın konusunu aşağıda sizlerle paylaşıyorum.
İki farklı hayat yaşayan bir adam ve yaşamının iplerini eline almaya çalışan bir kadın… Serena Carlyle sonsuza kadar mutlu olmanın hayalini kurmaktadır. Yirmi beş yaşındaki bu güzel kadın, geçmişte yaşadığı karanlık bir olay yüzünden, geleceğe karamsarlıkla bakarken en azından küçük kız kardeşi için uygun bir eş bulmaya kararlıdır. Böyle bir eş için yakışıklı ve zengin bir adam olan Savege Kontu münasip görülür. Savege Kontu, Alex Savege’in ise gizli bir kimliği vardır. Kendisi saygı gören bir asilzadeyken, aynı zamanda açık denizde zenginlere kök söktüren, bölge fakirlerinin koruyucusu olmuş vatansever Korsan Kızıltaş’tır. Korsanlık günlerini bir kenara bırakmak isteyen Savege, önüne gelen evlilik teklifine sıcak bakar. Ancak müstakbel eşiyle tanışacağı baloda, Serena’yla aynı odada yalnız kalacak ve ikisinin de hayatı tamamen değişecektir.  
"Hovarda, çok katmanlı, zengin karakterlere sahip bir tutku ve macera romanı. " -Romance Reviewers 
"Today Aşk romanı severlerinin kaçırmaması gereken bir kitap." - The Season

Ve son olarak Epsilon çıkaracağı bir diğer kitap da "Karşınızda Justin Biber".

Bu konuda ne diyebilirim bilmiyorum ama Pegasus'un akımından sonra böyle bir şey Epsilon'dan da bekliyordum ama yine de hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim. Beklenen onca yazar varken bu kitap... 
Yorumsuz!

Kitabın tanıtım yazısını aşağıda sizlerle paylaşıyorum:
Bebek yüzlü, tarz sahibi ve inanılmayacak derecede tatlı olan Justin Bieber, ev yapımı videolarıyla büyük sansasyon yaratan ve bugün de müzik dünyasını sarsmaya devam eden bir yıldız.
Bu kitapta Chas Newkey-Burden, pek çok yeteneği barındıran bu genç idolün özel hayatına daha yakından bakıyor, Justin’in hayranlarına ipuçları ve onun hayatının özel noktalarını izleme imkânı sağlıyor.
Justin Bieber’ın harika görünüşü, muhteşem sesi ve tatlı kişiliği ‘Belieber’ları çılgına çevirmeye devam ederken, ilham verici hikâyesinin başlangıcı, hayranlarının kesinlikle okuması gereken bir kitap haline getirildi.


2 yorum :

  1. Benim bir yorumum var. Yılbaşından beri Howard bekliyoruz bunlar çıkıyor. Pes valla!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Vallaha haklısın Pınar... söylenecek çok söz var ama yine de hiçbir şey dememeyi tercih ettim! Gerçi facebook sayfalarında oldukça söylenmiş takipçileri :)

      Sil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın