19 Ağustos 2013 Pazartesi

4 Martı Yayınları'nın Yeni Kitabı Spartacus...


Martı Yayınları bir efsaneye imza atıyor...

Filmlerini izlediğimiz, dizisinin her bölümü merakla beklediğimiz, ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Spartacus şimdi okurların karşısına çıkıyor...

Martı Yayınları takipçilerini bir yerde hem şaşırttı hem de heyecanlandırdı. Açıkçası ben hem şaşıran hem de heyecanlananlardan oldum. 

Kitabımız J.M.Clements kaleminden geliyor ve üç kitaplık bir seri olarak yazılmış ve ilki Spartacus Kılıçlar ve Küller ismiyle yayınlanacak. 368 sayfalık olan kitabın fiyatı 17,00 TL. 

Şahsen ben alıp okumayı düşünenlerdenim ve dolayısıyla da heyecanla maaşımı alınca alacağım kitapların listesine ekledim kendilerini :))

Şimdi sizlere kitabın konusunu paylaşıyorum:

BAZI EFSANELER KANLA YAZILIR... 
Efsanevi bir gladyatörü yenerek şampiyon olan Spartaküs (Spartacus), köleleri tarafından öldürülmüş zengin bir adam için düzenlenen ölüm oyunlarında dövüşmektedir. Ancak sürüp giden kaosun ardında büyük bir mirasın olduğunu öğrenen Spartaküs, masum insanları korumak adına var gücüyle savaşır. Cinayet ve vahşetin kol gezdiği coğrafyada Spartaküs tüm bu hesaplaşmaların üstesindengelebilecek midir? Daha da önemlisi, uzun zamandır izini sürdüğü kayıp eşine kavuşabilecek midir? 
Kana bulanmış atmosferi, egzotik ilişkileri, zalimlik ve kahramanlık dolu hikâyeleriyle tüm dünyada büyük başarı yakalamış bir televizyon dizisi olan Spartaküs, üç kitaplık serinin ilki olan Kılıçlar ve Küller’de okurları arenanın bitmek bilmeyen kanlı savaşlarına ve insanı hayrete düşüren entrika dolu ilişkilere davet ediyor… 
“Savaşın, iktidarın ve aşkın mücadelesi hiç bu kadar şiddetli, kanlı ve nefes kesici olmamıştı.” - Publishers Weekly
“Arenanın vahşi kahramanlarına karışırken, sakinliğinizi korumakta zorlanacaksınız.” - The Daily Rotation
“Spartaküs gerçek bir kahraman. Haklı mücadelesine tanıklık etmek büyük bir keyif.” - Booklist
“Kılıçlar ve Küller, serinin şiddetli enerjisini başarıyla yansıtıyor. Okunmalı!” - Horror Talk
“Renkli karakterlerin bir palette birleştiği, okuyucuları bir sonraki bölüme ilerlemeye sevk eden şahane bir kitap. Bu birleşimi bir arada bulmak büyük bir hazine elde etmek gibi.” - The Daily Rotation


4 yorum :

 1. Bu film serisinin tutkulu bir takipçisiydim. Martı Yayınları'nın kitabı çıkaracağını öğrnince çılgına döndüm. İki elim kanda olsa okuyacağım kitapların arasında şu an.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu. Kitap 3 seriden oluşuyor kılıçlar küller ölüm yolcuları 3.'nün isimini biliyor musun

   Sil
  2. Bu. Kitap 3 seriden oluşuyor kılıçlar küller ölüm yolcuları 3.'nün isimini biliyor musun

   Sil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın