3 Eylül 2013 Salı

0 Arkadya'nın Yeni Kitabı "Düğün Hediyesi"


Püsküllü ayraçları ile okurucuların gönlünde taht kuran Arkadya Yayınları yeni kitabını kitap severlerin karşısına çıkardı. 

Lucy Kevın kaleminden gelen Düğün Hediyesi kitabı gerek sevimli kapağı gerekse eğlenceli gibi görünen konusuyla ve eminim ki yine uyumlu püsküllü ayracıyla yine okurlarını feth edecek. 

Şahsen ben kitabın hem kapağını hem de konusunu sevdim ve şimdi sizlerle konusunu paylaşıyorum:

Julie Delgado, restoranına kapadıktan sonra, San Francisco'da ünlü bir düğün mekanı olan Rose'un Köşkü'nde geçici olarak işe başlar. Julie hazırlayacağı mönüyle gelinle damadın başını döndürmeyi planlıyordur, böylece yeni patronunu etkileyecektir. Ancak kaderin Julie için farklı planları vardır. Damat yerine Damadın kardeşi ünlü şef yemekleri tatmaya gelince işler umduğu gibi gitmez. 
Andrew Kyle, ünlü bir şef olmakla birlikte yaptığı eleştiriyle Julie2nin restoranının sonunu getiren kişi olma özelliiğine de sahiptir. Andres, Julie ile Rose'un Köşkü'nde tanıştığı anda onun risk almayan biri olduğunu anlamıştır. O andan itibaren Andres'un tek istediği, Julie'nin kalbine ördüğü bu zırhı kaldırmaktır. 
Andrew'la aralarındaki karşa konulmaz kıvılcıma rağmen Julie, hayatında bir kez olsun aşkı göze alabilcek midir?Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın