9 Eylül 2013 Pazartesi

0 Koridor'un Yeni Kitabı "Sürgün"


Koridor Yayınevi'de yeni çıkaracağı kitapları tanıtmaya başladı.Kitaplardan biri kalemi ile daha önce tanıştığımız Maya Banks.

Yayınevi, yazarın McCabe Üçlemesi'ne serinin ilk kitabı "İskoçyalı'nın Kollarında" kitabını yayınlayarak başlamıştı. Şimdi ise serinin ikinci kitabını "Sürgün" adıyla yayınlmaya hazırlanıyorlar. 9 Eylül'de okuyucu ile buluşacak olan kitap 18,00 TL'den satışa sunulacak.

McCabe Üçlemesi
  • İskoçyalı'nın Kollarında
  • Sürgün
  • Never Love a Highlander (henüz yayınlanmadı)
Kitabın konusunu aşağıda sizlerle paylaşıyorum:

Alaric McCabe doğuştan hak edilmiş topraklar için savaşan bir klanı yönetmektedir. Artık görev gereği bir evlilik yapmaya da hazırdır. Fakat komşu bir klan liderinin kızı olan Rionna McDonald’la anlaşmaya giderken yolda pusuya düşürülür ve ölümle burun buruna gelir. Mucize eseri bir Highland meleğinin yumuşak dokunuşuyla hayata döndüğünde klanına bağlılığı ve en derin arzuları da sınanmış olur. 
Kendi klanından dışlanmış olan Keeley McDonald sevdiği ve güvendiği insanların ihanetine uğramıştır. Yaralı savaşçının attan düşmesiyle Keeley bu cılız ama aynı zamanda güçlü görünen bedenin etkisinden kurtulamaz, tıpkı onun gibi Alaric’in de yüreğini bir alev sarmıştır. Komplo ve tehlike çemberi onlara doğru yaklaştıkça Alaric’in ne kadar imkansız görünse de bir seçim yapması gerekir: Kendi kanından olanları aldatmak pahasına bu kadının aşkına inanacak mıdır?  
“İskoç tarihi aşk romanlarının parlayan yıldızı.” - Monica McCarty


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın