30 Ekim 2013 Çarşamba

0 Nemesis'in Tüyap'a Hazırladığı Kitaplar

Yeni kitaplarını tanıtan diğer yayınevi de Nemesis Kitap!

Nemesis Kitap, geçtiğimiz günlerde yayınlayacakları üç yazarın adını vermiş takipçilerini sevindirmişti. Şimdi o yazarlardan ikisinin kitaplarını okurlarına tanıttı. 


Jaci Burton'ın "Play by Play" serisinin ilk kitabı "Kusursuz Oyun"u yayınlayarak seriye başlayan yayınevi şimdi serinin 2. kitabı "Oyunbozan"ı yayınlamaya hazırlanıyor. 

Erotik aşk romanı ve biraz da sporla ilgili olan seri bazı okurlardan tarafından sevilirken bazı okurlar tarafından da beğenilmemişti. Şahsen okumadım ama 2. kitabın kapağından sonra kesinlikle okuyacağım kitaplardan oldu. Şahsen ilk kitabın kapağındansa bu kitabın kapağını daha çok beğendim :)

Seri toplamda 8 kitaptan oluşuyor, yani uzunca bir seri dilerim yayınevi diğer kitapları da erkenden yayınlar :)

Ahh bu arada kitap Tüyap'da stantta yerini alacak :)

Kitabın konusunu aşağıda paylaşıyorum:
Gavin Riley ünlü, yakışıklı ve çapkın bir beyzbol oyuncusudur. Birbirinden güzel birçok kadın ona sahip olabilmek için neredeyse sıraya girmiştir. Kadınlar, pahalı yemekler, içkiler, eğlence, ateşli birliktelikler… Gavin, gününü gün etmektedir. 
Elizabeth Darnell, Gavin’in menajeridir ve onun hayatındaki en önemli şey kariyeridir. Erkekler, aşk, ateşli birliktelikler… Onun hayatında bunlara yer yoktur. 
Bir gece, Elizabeth ve Gavin, birlikte çok eğlenebileceklerini fark ederler. Kurallar konulur ve oyun başlar. Fakat bu, ikisi için de tehlikeli bir oyundur ve çok geçmeden işler değişmeye, oyun bozulmaya başlar.

Yayınevinin diğer kitabı ise müthiş bir fanı olan yazarımız Rachel Gibson!

Gibson fanları artık o hale geldi ki bazıları konusuna bakmadna alıyorlar kitabı ve yine kitaba aşık olarak bitiriyorlar. Henüz okumadım ben ama kesinlikle okumak istediğim yazarlarda diyebilirim. 

Neyse uzatmayayım, romantik komedi tadında yazan Rachel Gibson'ın yeni kitabı "Adı Aşk Olmalı" da Tüyap'ta stantta olacak bir kitap. 

Konusunu aşağıda sizlerle paylaşıyorum:
Joe Shanahan, dedektiflik günlerine geri dönebilmek için teşkilatın gözüne girmelidir. O günlerde gerçekleşen büyük bir soygun, ona istediği fırsatı verir. Suçluyu yakalayarak eski günlerine geri dönmeye kararlı olan Joe, baş şüpheli olarak görülen Gabrielle Breedlove’ı takip etmeye başlar. Sonrasında işler karışır. Çünkü Gabrielle takip edildiğini anlamıştır. Joe ise herkesin konuşmaya başladığı bu hırsızlık olayındaki suçluyu bulmaya kararlıdır. Üstelik planı da hazırdır. 
Joe’nun hesaba katmadığı bir tek şey vardır: aşk. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın