24 Ekim 2013 Perşembe

0 Yayınevlerinin Hazırlığına Başladıkları Yeni Kitaplar


Sevgili takipçilerimiz biliyorsunuz ki 2-10 Kasım arasında Tüyap Kitap Fuarı açılıyor. Eeee yayınevlerimiz de boş durmuyor bomba gibi kitapları daha da önemlisi okurların dört gözle bekledikleri kitapları fuara yetiştirmek için çok hızlı çalışıyorlar. Tabi sadece fuarda stantlarda olmayacak bir çok yerden de ulaşabilirsiniz bu süre zarfında çıkan kitaplara.

Her neyse konudan sapmayayım... Yayınevleri yavaş yavaş hangi kitapları fuara yetiştireceklerini açıklamaya başladılar. Bende bunları sırayla size duyurmak istiyorum :))

İlk olarak Ephesus Yayınları geçtiğimiz günlerde Cathy Lamb kaleminden Şans Bilekliğim kitabını okurlarıyla buluşturdu ama bununla yetinmiyor ve Fatih Murat Arsal'ın "Zoraki Koca Şahane Gelin" kitabını fuara yetiştireceklerini hatta 02.11.2013 tarihinde fuarda satışa sunulacağını duyurdular. Belki bir çoğunuz bu kitabı e-kitap olarak okudunuz ki bende okudum ama ne yalan söyleyeyim hedefimde almak var hem de hazır yazarımız da Tüyap'a gelecekken hem alıp hem de imzalatmayı planlıyorum :)

Ahh bir de Ephesus, Vefa Enver'in yeni kitaplarını yayına hazırlıyorlar. "Çocuk da yapamaıdm kariyer de", "Bunu Sen İstedin" kitaplarının ve bu serinin 3. kitabı "Neyse ki çocuk da yaptım" hazırlık aşamasındalar. Hatta yayınevi kapaklarını da paylaştı.Diğer duyuru da özellikle fantastik okurların müptelası olduğu yayınevi DEX'ten geldi. Çaktırmayın bende kendilerinin takipçileri arasında geliyorum. :) Neyse... Yayınevi büyük bir tutkuyla okunan LUX serisinin 4. kitabı Origin'i fuara yetiştireceklerini duyurdu. Fuarda alınacak 2. kitap da benim için belli oldu :)

Ve ve ve Arkadya Yayınları'da son dakika duyurusunu yaptı. Çok sevilen yazar Sarah Jio'nun yeni kitabı "Böğürtlen Kışı" kasım ayı kitapları arasında yer alıyorlarmış. Daha önce yazarın Mart Menekşeleri ve Yağmur Sonrası kitaplarını kitap severler çok beğenmişlerdi eminim bu kitapta o kadar rağbet görecektir.Son olarak diğer duyuru da dün Nemesis Kitap'tan geldi. Yayınevi, Jaci Burton, Rachel Gibson ve Tawna Fenske takipçilerine seslendi. Bu yazarların kitapları çıkmaya hazırlanıyor... Bekleyin arkadaşlar :))

Şimdilik bu kadar haberler ve devamını duyurduklarında sizlerle paylaşacağım :))

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın