3 Kasım 2013 Pazar

0 Fuar'da Satışa Sunulan Kitaplar


Yeni bir haber turu gibi bir şey daha yapmak istedim. Çoğu yayınevi bazı kitaplarını fuara denk getirerek çıkardılar, bazıları daha dağıtımı yapılmadan fuarda stantta yerini aldı. Bende bu kitapları sizlerle paylaşmak, duyurmak istiyorum. 

Ancak kitapların stanttan görüntüsünü paylaşmak istiyorum çok daha güzel görünüyor bence :)

Bu arada atladığım kitaplar olabilirler ben sadece fuara gidenlerden öğrendiğim bilgilerle yazdım eğer atladıklarım varsa söylerseniz ekleyebilirim :) ve kareleri çoğunlukla facebookdaki kitap sayfalarından aldım. 


İlk olarak DEX'ten başlayacağım. Benimde takip ettiğim ve birçok okurla beraber 4. kitabını beklediğimiz LUX serisinin yeni kitabı fuarda stantta yerini aldı. "Köken" adıyla yayınlanmış olan kitabı almak isteyen okurlar fuarda DEX'in standında %20 (yanılmıyorsam) indirimle bulabilirler. 

Fuara gidemeyen arkadaşlarımızda internette sipariş verebilirler, ön sipariş tarihi 6 Kasım. :)

Henüz seriye başlamamış olanlar içinde küçük bir bilgi vereyim. Seri Lux Gezegeninden gelen bir uzaylı olan Daemon ile bir insan olan Kat'in aşkını, yaşadıkları olayları konu alıyor. Yorumlarını blogumuzda bulabilirsiniz.

LUX Serisinin kitapları

  1. Obsidiyen
  2. Oniks
  3. Opal
  4. Köken

Geçtiğimiz günlerde çıkacağını duyurduğumuz Jamie McGuire'nin yeni kitabı Araf, fuarda stantta yerini alan bir başka kitap oldu. 

"Providence Üçlemesi"nin ilk kitabı olan "Araf", Yabancı Yayınları'nın standında yazarın diğer kitaplarının yanında yerini aldı. 

Fuara gidemeyecek olan takipçilerimiz kitabı internette siparişlerini verebilirler, ön sipariş tarihi 8 Kasım. 
Vee püsküllü ayraçları ile gündemde olan Arkadya Yayınları'da yeni kitabı Böğürtlen Kışı stantta yerini aldı. Sevilen yazar Sarah Jio'nun ülkemizde yayınlanan 3. kitabı satışa sunuldu. Gerek kitapevlerinde gerek internette bulabilirsiniz tabi bir de fuarda :))

Bu arada kitabın blogumuzda çekilişi de yapılacak. Detaylar için buraya bakabilirsiniz


 

Son olarak Ephesus, henüz bu sabah facebook sayfasındaki yorumlara karşılık verdiği habere göre G.A.Aiken'in yeni kitabı "Ejderin Tutkusu" stantta bu sabah yerini aldı. 5 Kasımda ön siparişi olan kitaba fuara gidenler erkenden alabilir ve okuyabilirler. Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın