22 Kasım 2013 Cuma

0 Yeni Yayınevimiz Pena Yayınları ve Kitapları


Yeni bir yayınevimiz daha var... Pena Yayınları...

Yeni bir yayınevine nasıl bir şey denilir pek bilmiyorum ama dilerim oldukça başarılı olurlar ve yayınladıkları kitaplar okurların beğenisini kazanır. Şimdiden başarılar dilerim kendilerine.

Hazır Pena Yayınları ile duyuruma başlamışken yayına hazırladıkları kitapları ve yayınladıkları kitapları hakkında da kısaca bir bilgi vereyim :)

Yayınevi, ilk olarak yayın hayatına Jessica Sorensen kaleminden "The Secret" serisinin ilk kitabı "Ella ve Micha'nın Sırrı"nı yayınlayarak başladı. Genç yetişkin türünde olan kitap her ne kadar kapak tasarımı erotik izlenimi verse de değil. Bu konuda bir yanılgıya düşmeyin. Bu yorumu yapabiliyorum çünkü kitabın erotik aşk romanı kategorisinde olmadığını gördüm. :)) Ayrıca seri bildiğim kadarıyla 4 kitaptan oluşuyor ve yayınevi orijinal kapak kullanmış :)Yayınevinin diğer kitapları Jill Paton Walsh kaleminden "Meleklerin Suskunluğu". Herhangi bir seriye dahil değil kitap ve yakınca çıkacak kitaplardan biri. Kapağını beğendiğimi söylemeliyim :)

Fulya Gümüşpala Teke kaleminden olan "Aşk Hiç Biter mi?" kitabı yayınevinin çıkarmış olduğu bir diğer kitap. Türk bir yazarın kaleminden yoğun bir aşk romanı. İnternet sitelerinde satışta almak isteyenlere duyurulur :)

Ve son olarak da Allan Percy kaleminden "Her Güne Bir Nietzsche". Kitap kişisel gelişim tarzında bir kitap. Bu türde severlere tavsiye ederim ama ne yazık ki benim pek beğendiğim ve keyifli okuduğum tür diyemeyeceğim.

Pena yayınlarına yayın hayatlarında bir kez daha başarılar dilerim :))


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın