6 Aralık 2013 Cuma

0 Yeni Kitap Haberleri


Cidden yayınevleri dur durak bilmiyor ve biz okurlarında bu durumda şikayetçi olduğumuzu pek söyleyemeyiz değil mi? 

Bugünde birçok yayınevi yeni kitap haberleri ile okurlarını mutlu ettiler. Hangi yayınevi hangi kitabı çıkarıyor sizlerle paylaşıyorum :)


"İlk Öpücüğün Büyüsü" kitabıyla birçok okurun dikkatini çeken ve yakın takip ettiği yazar Jennier Probst'un yeni kitabı çıkıyor.

Sizlerle Nemesis Kitap'tan aldığım haberi daha önce paylaşmış ve aralığın ilk haftası kitabın çıkacağını duyurmuştum. Yayınevi şimdi daha net haberlerle duyurusunu yaptı.

Marriage to a Billionaire Serisi'nin ikinci kitabını "Aşka Şans Ver" adıyla 9 Aralıkta satışa sunuyorlar. Kitap aşk romanı, romantik komedi tadında sevimli sıcacık bir hikaye..
Aşk sıra tanımaz. 
Michael, aşkı kendinden önce bulan ve evlenmeye karar veren kız kardeşinin önünü açmalıdır. Kardeşlerin en büyüğü olduğu için önce onun evlenmesi konusunda ısrar eden annesine bir oyun oynamaya karar verir. Sahte bir geline ihtiyacı vardır. Hem de hemen!  
İşler istediği kadar hızlı ilerlemeyince, eski sevgilisi Maggie'den yardım istemek zoruna kalır. Maggie'nin ise bir şartı vardır. Hem de ne şart.


Aslında kitapların haberlerini gördüğümde aklımdaki yayın programına ile olarak Garwood ile başlamak vardı ama kitapların heyecanından karışık oldu :)

Garwood hem Çiğdem'in hem de benim en sevdiğimiz yazarlardan biri. Dolayısıyla onun kitabının çıkacak olması heyecanlandırıyor ve nefes kesiyor...

İşte çıkacak olan kitabı "Sımsıcak". 

Kitap, İskoçlı, beyli falan değil yanı anlayacağınız tarihi aşk romanı değil. Günümüz aşk romanı ve romantic suspense dediğimiz türde. Yani hem aşk dolu hem de gerilim dolu bir kitap :)

Açıkçası bu yazarın her kitabını gözü kapalı alan biri olduğumdan bunu da alacağım :)) 

Bu arada kitap 9 Aralık'ta Epsilon'dan çıkıyor! Yayınevi orijinal kapak kullanmış aynı zamanda :)
Sinema öğrencisi Lyra, son okul projesi üzerinde çalışırken, çektiği bu belgeselin hayatını bir korku filmine dönüştüreceğinin farkında değildi… 
Peşine düşen kimliği belirsiz adamlar onun yolunu yakışıklı FBI ajanı Sam Kincaid ile kesiştirdi…. 
Lyra ve Sam’in artık birbirlerine güvenip tehlikelere birlikte göğüs germekten başka seçenekleri yoktu...  
Ölümcül entrikaların çapı daralırken, sımsıcak bir aşkın doğması ise ikisi için de sürprizdi….

 Susan Elizabeth Phillips severler bu haberle havalara uçmuştur eminim ki! Yazarın büyük bir hayran kitlesi olduğu değişmez bir gerçek. 

İşte yazarın yeni kitabı "Küçük Bir Hayal Kur". Daha önce bu yazarı okumadım ama okurların yorumlarından anladığım kadarıyla cidden kalemi ve kurguları güçlü bir yazarmış.. 

İşte yeni kitabın konusu:
Bir anne çocuğu için her şeye göğüs gerebilir: 
geçmişin acı verici anılarına, aşağılanmaya. 
Peki aşkından vazgeçebilir mi? 
Rachel Stone kötü anılarla ayrıldığı kasabasına, bozuk arabasıyla ve beş parasız geri döner. Üstelik bu kez yanında oğlu da vardır. Ama kötü şöhrete sahip bu inatçı genç dul, bir savaşçı olmayı öğrenmiştir… ve oğlunu korumak için her şeyi yapmaya hazırdır.
Tek isteği yalnız kalmak olan Gabe Bonner, hayatına ansızın giren bu güzel yabancıdan hoşlanmaz ama huysuz ve başını derde sokma konusunda oldukça yetenekli kadın, belki de Gabe’i aşka inandırabilecek tek kişidir. 
Duygularını yitirmiş bir adamın, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir kadınla buluştuğu Salvation, Kuzey Carolina’ya hoş geldiniz… Burada hayaller gerçeğe dönüşüyor!


Bir kitap haberi de Ephesus'tan geldi. Polisiye-Gerilim romanı yazarımız Osman Aysu kaleminden yeni bir kitap."Çıkış Yok".

Adı ve kapağı çok uyumlu olmuş ve açıkçası yazarın Kayıp ve Kutsal Resim kitaplarını okuduktan sonra yazarın takipçilerinden biri oldum dolayısıyla alacaklarımdan biri bu kitap!

İşte yeni kitabımızın konusu:
Yıllardır gerilimin her kelimesini ustaca yazan Osman Aysu’dan okurlarının ayraç kullanmadan okuyacakları yepyeni bir roman! 
Kızıl saçlı yeşil gözlü kızın ne kendisini bekleyen tehlikeden ne de hayatını değiştirecek adamdan haberi vardı. Onun için yapılan planlardan da bu planları korkusuzca bozarak onu koruyan adamdan da aynı anda haberdar olduğunda, çoktan çıkışsız bir labirentin içine girmiş olacaktı. Gerilimin kirli bir geçmişle ve aşkın heyecanlı bir gelecekle yarıştığı bu yeni Osman Aysu romanını okumaya başlamadan önce tüm işlerinizi halledin. Çıkışa kadar yerinizden kalkamayacaksınız!

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın