6 Mart 2014 Perşembe

0 Gece Gelen Ölüm'ün Yeni Baskısı Çıkıyor!


Bilmem duydunuz mu? Ya da ilk basımını okunuz mu? Ama sizlere bir haberim var! Okumak isteyip de eğer bulamadıysanız üzülmeyin!

Süper bir giriş oldu :)) Reklamcı hissettim kendimi :) Neyse Gonca Çiftçioğulları'nın okurları tarafından beğeniyle yorumlanan kitabı "Gece Gelen Ölüm" Uğur Tuna Yayınları logosuyla yeni baskısı önümüzdeki hafta raflarda raflarda yerini alıyor!

Sizleri bilemem ama bence bu yeni kapak eski kapaktan daha can alıcı olmuş! Beğendim :)

Ayrıca merak edenlere de söyleyeyim kitap cinayetli, polisiye bir kitap! Bu türü severler bence bir deneyin :)

İşte kitabın konusu:
Emine, omzundan tuttuğu gibi kendisini küvete batırmaa çalışan katile çaresizce karşı koymaya, direnmeye çalışıyordu.Elinden geldiğince onu itiyor, tekmeliyordu. Ama küvetin içinde olması hareketlerini ve kendini savunmasını da kısıtlıyordu.Var gücüyle kaymasına rağmen, katilin gücü karşısında direnci yavaş yavaş kırılmaya başladmıştı. Küvetin içine zorla batırılmasına ve o kuvvetli ellerin baskısına rağmen, suyun içindeki başını zorlukla da olsa dışarı çıkarıp nefes almaya çalışıyordu.Omuzlarındaki baskı o kadar kuvvetliydi ki, artık başını çıkarmaya yetecek gücü de kalmamıştı. Su yavaş yavaş ciperlerine dolmaya başlamış, her çırpınışı daha çok batmasına ve su yutmasına neden oluyordu. Ciğerlerine hızla dolan ve kendisine büyük acı veren suyun yarattığı baskıya daha fazla direnemedi. Kendisini saran ve üzerine çöken karanlığın kollarına çaresizce kayıp gitti.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın