25 Nisan 2014 Cuma

0 M.Leighton kitabı "Kötü Çocuklar Soluk Soluğa" çıkıyor!


Veee Optimum Kitap bomba gibi bir kitapla çıkıyor :) hehe ben siparişini verdim bile diyerek konuya giriyor ve size kitabı tanıtıyorum. 

M. Leighton kaleminden üç kitaplık bir seri olan "The Bad Boys"un ilk kitabı "Kötü Çocuklar Soluk Soluğa" adıyla 30 Nisan'da çıkıyor. Uzun zamandır facebook sayfalarında "Down to You" adıyla gördüğümüz kitap işte bu kitap :)

Günümüz aşk romanı ve erotizm harmanlanmış, kötü yakışıklı erkek karakterlerin olduğu, biz kızların hayran kalacağı ve heyecanla seriyi okuyacağımız bir başlangıç kitabı. Zevkine güvendiğim okurlar arkadaşlarım bayılmışlardı bu seriye ve bende seveceğimi düşündüm ki hemen sipariş verdim :) 

Ayrıca yayınevi ikinci kitap "Up to Me"nin mayıs sonu üçüncü kitap "Everything for Us"ın da haziranda çıkacağını duyurdu. Birer ay arayla.. :) daha ne olsun =)

İşte kitabın tanıtım yazısı :)
Bir kız, iki erkek ve bir aşk üçgeninin ateşli hikayesi… 
Olivia Townsend özel biri değildir. Okul ücretini çıkarmak için çalışan, babasının işlerini yürütmesine yardım eden sıradan bir kızdır. Babasını terk edecek ikinci kadın olmamaya kararlıdır, kendi hayatını askıya alması gerekse bile… Olivia için, yapması gereken şeyler bellidir. 
Fakat, Cash ve Nash Davenport ile tanıştıktan sonra her şey karmaşık hale gelir. Onlar kardeştir. Hem de ikiz. 
Cash, onun bir erkekte istediği her şeye sahiptir. Tehlikeli ve ne olursa olsun onu yatağa atmayı isteyen seksi, kötü bir erkektir. Olivia’yı baştan çıkarır ve tek bir öpücükle, kötü olduğunu unutturur. 
Nash, onun bir erkekte ihtiyaç duyduğu her şeydir. Başarılı, sorumluluk sahibi ve son derece tutkulu bir erkektir. Ama o, Liv’in zengin ve güzel kuzeni Marissa ile birliktedir. Yine de bu, Olivia’nın ona baktığında erimesini durdurmaz. Tek bir dokunuşla, neden asla birlikte olamayacaklarını unutturur. 
Olivia, onların bir şey sakladığını öğrenince, siyah beyaz olan her şey grileşir. Olabildiğince hızlı bir şekilde kaçmasını gerektiren bir şey… Ama kaçmak için çok geçtir. Olivia artık olayların içindedir. Ve aşıktır. İkisine de. 
İki kardeş de Olivia’nin kalbini titretir. İki kardeş de Olivia’yı heyecanlandırır.Olivia ikisini de ister. 
Ve onlar da Olivia’yı. 
Peki, Olivia nasıl bir seçim yapacak?

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın