21 Haziran 2014 Cumartesi

1 AsuDe'nin Yeni Kitabı Çıkıyor!


Gül ve Avcı kitabıyla tanıdığımız daha sonrasında Papucumun Ajanı ile hayran olup takip etmeye başladığımız yazar AsuDe'nin yeni kitabı Dikkat Aşk Çıkabilir çok yakında raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Her ne kadar favori Asude kapağım Papucumun Ajanı olsa da yine de konuyla alakalı bir kapak olmuş demeyi de es geçmeyeceğim :) Şahsen alıp okunacaklar listesinde en baş köşeye yazdım bu kitabı. Alıntılardan anladığım kadarıyla da güzel bir kitap. 

İşte kitabın tanıtımı: 
Onların hikâyesi nefretle alevlendi, aşkla mühürlendi!  
Birbirlerinden nefret eden iki insandı onlar… Ama evlendiler! 
Uslanmaz bir asosyal olan İlkim’in hayatındaki tek amaç başarılı bir bilim kadını olmaktır. Onun modayla, makyajla işi yoktur ve gözlüğünün ardındaki dünyada ders notlarıyla mutludur.  
Evlenmek için hayallerinin profesörünü beklerken, karşısına tehlikeli, kaba, bilimden anlamayan, öfkeli bir iş adamı çıkar. Martin Turner… Bu Amerikalı adamla asla evlenmemesi gerektiğini bilse de, muhteşem kariyerinin anahtarının onun ellerinde olması işleri rayından çıkaracaktır. 
Genç kız, ilk andan beri koşarak kaçmak istediği bu yakışıklı ve karanlık adama, hayatının tüm ideallerini çiğneyerek tutkuyla çekilirken, ilk kez gerçek bir kadın gibi hissetmeye başlar. Ve genç adam, gizli çıkarları uğruna evlendiği bu kızı Amerika’ya götürdüğü gün ondan kurtulma planları yaparken, sessiz karısı hayatının merkezine yerleşir.  
Aşk, nefreti gölgesi gibi takip ederken, bu nefretten bir aşk doğabilir mi? Peki ya sırlar açığa çıktığında gerçek aşk yalanlara direnebilir mi? 

*** 
Genç adam kızın kollarını okşar gibi sıkarken konuşmaya devam etti. “Bu gözlük senin ayrılmaz bir parçan, dört göz fosil. O gözlerinde değilken yanlış adamlara gidiyorsun!” 
“Doğru adam mı var sanki?”
Martin hafifçe gülümsedi. Gerginliği ve öfkesi canlı olsa da kızın çocukça alınması onu gülümsetti. 
Kısa bir an için elbette. Sonra gergince “Var,” dedi. Duraklamadan da devam etti.  
“Doğru adam benim!”

1 yorum :

  1. bunu merak ediyorum bende ilk fırsatta okuyacağım :)
    banada beklerim www.kiriksemsiye.blogspot.com
    sevgiler

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın