20 Haziran 2014 Cuma

1 Gabriel'in Cenneti Nihayet Geliyor


Gabriel aşıklarına güzel bir haber verelim :) Optimum Kitap Gabriel'in Cehennemi ile hayatımıza giren Gabriel ve Julia'nın hikayesinin finalini okurlarla buluşturmaya hazırlanıyor. Serinin iki kitabını da okumuş olanlar için özellikle belirtelim, çıkış tarihi yakın. Roman 25 Haziran'da raflarda olacak.

Gabriel'in Cenneti 544 sayfa ve 25 liradan satılacak.

Seriyi hala okumayanlar için belirtelim: İlk iki kitabın yorumları blogumuzda bulunuyor.
*Gabriel'in Cehennemi  
*Gabriel Arafta
Kitabın tanımı ise şu şekilde yapıldı:

Gabriel'in Cehennemi ve Gabriel Arafta'nın uluslararası çok satan yazarı Sylvain Reynard'tan muhteşem bir final.

Profesör Gabriel Emerson, sevgili Julia ile birlikte yeni hayatına başlayabilmek için, Toronto Üniversitesi’ndeki görevini bırakmıştır. Birlikte her türlü soruna karşı koyabileceklerine emindir. Ve baba olmak için de sabırsızdır.

Ama, öğrenci olmanın dayanılmaz stresi ile Julia'nın lisansüstü eğitimi, planlarını tehlikeye atmaktadır. Oxford Üniversitesi’nden akademik bir ders verme şansı verildiğinde; Bu araştırma sunumu nedeniyle önceleri Gabriel'in görüşleriyle çelişen bir durum yaşayıp karşı karşıya gelirler. Fakat Julia'nın kendinden emin ve dik duruşu bu sorunun üstesinden gelir. Ve Oxford’da geçmişlerinden bir çok kişi yeniden hayatlarında belirir; Julia’yı küçük düşürmeyi ve Gabriel’in karanlık sırlarından birini ortaya çıkartmayı amaçlayan eski bir düşman da buna dahildir. Geri kalan karanlıkları ile yüzleşmek için Gabriel biyolojik ailesini daha detaylı araştırmaya karar verir. Ayrıca kendisi, Julia'yla aile olma ümidi üzerine şaşırtıcı etkiler yaratacak bir dizi olayı da başlatmış olur.

1 yorum :

  1. Çıkmayacak sanmıştım kitabı bir ara, sonunda yani! :)

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın