21 Haziran 2014 Cumartesi

0 Kötü Çocuklar Serisinin 2. Kitabı Çıkıyor


M. Leighton tarafından kaleme alınan Kötü Çocuklar (The Bad Boys) serisinin 2. kitabı 23 Haziran'da raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Kitabın adını Kötü Çocuklar 2 ‘‘Tutkudan Sırlara’’

288 sayfalık romanın fiyatı da 20 lira olacak efenim. Bekleyenlerine duyurulur :) Seri hakkında henüz bir fikri olmayanlar ise Kötü Çocuklar Soluk Soluğa romanının yorumuna göz atabilirler.

Serinin ikinci romanının tanıtımı şu şekilde yapıldı:

New York Times çok satan yazanlarından M. Leighton'dan Soluk Soluğa'ya çok sıcak bir devam kitabı. 
Yaşadığı romantik ilişkilerinin hiçbiri, soru işaretleriyle dolu olsa da Olivia'ya, Cash'le yaşadağı kadar kendini doğru hissettirmemiştir. Cash, görünüşte güvenilmez oluşu ve arzularını tatmin etmedeki başarısıyla ''Kötü Çocuk'' ününü çoktan hak etmiştir. Yalnız Cash, kendisini olduğu gibi kabul eden kadınla birlikte, geçmişinden kurtulmaya çalışmaktadır. Ve bu değişiklik arzusunun esas nedeni, Olivia'nın Cash'in dünyasında apayrı bir yere yerleşmesinin ayak sesleridir. Ta ki geçmişten gelen karanlık görünümlü yabancılar, Olivia ve Cash'in dünyasını tersine çevirene kadar. İstedikleri şeyi ancak Cash verebilir, eğer Cash, istediklerini vermezse o zaman bu karanlık yabancılar onun hayatta en çok değer verdiği tek şeyi, yani Olivia'yı elinden alacaklardır. Olivia, Cash'e aşık olmanın büyük bir olasılıkla kendisini mahvedeceğini hissediyor, ama bu yeni tehlike, hayal edebileceğinden çok daha büyüktür. Gelişmeler, Olivia'nın hayatı konusunda Cash'e güvenmekle birlikte, ana nedeninin artık kalbinin ona ait olduğunu hissetmesiyle devam ediyor. 
Kıpır kıpır diyaloglar ve beklenmedik bir son. (Female First)
Soluk Soluğa şehvetli, seksi ve çok SICAK!... Hikayenin nasıl devam edeceğini SABIRSIZLIKLA bekliyorum!!! (The Bookish Brunette)
Bayıldım bu kitaba... (Smexy Books)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın