20 Ekim 2014 Pazartesi

0 Kitap Haberleri - Hiçliğin Kıyısında ve Yüzyılın Kralı Kader İttifakı Tanıtımları


Şimdi size iki yeni kitabın haberini paylaşacağım. 

Biri Ephesus Yaynları'ndan çıkacak olan, uzun zamandır beklediğimiz ve çıkacağını duyunca soluksuz kalarak gün saydığımız kitap J.A.Redmerski'nin Hiçliğin Kıyısında kitabı.

Diğeri de Türk yazarlarımızdan fantastik türünde bir kitap.

Bakalım bu kitapların konuları nasılmış :)Hiçliğin Kıyısında kitabının tanıtım yazısı:

Tesadüf, yazgıya verilen hayali bir isimden ibarettir…

Yirmi yaşındaki Camryn, alışılmışın dışında bir yaşam tarzı düşlemektedir. Fakat başına gelen trajediler bu yaşamı kendisinden zorla çekip alınca, ilk bulduğu otobüse atlayarak varış noktasını bilmediği bir yolculuğa çıkar. Çıktığı bu kendini yeniden keşfetme yolculuğunda, kendisi gibi nereye gideceğini bilmeyen, Andrew Parrish adında biriyle tanışır. Fakat Andrew’un da bazı karanlık sırları vardır…

Andrew yolculukları esnasında Camryn’e kimseye bağlı kalmadan, içinden geldiği gibi yaşama, en derin ve kuytu arzularına teslim olma sanatını öğretir. Ancak Andrew’un ondan gizlediği sır yolun sonunda kendisini beklemektedir. Bu sır ikiliyi bir araya getirebilecek midir, yoksa onları sonsuza dek birbirlerinden ayrılmaya mı mahkûm edecektir?

“Hiçliğin Kıyısında mı? ‘Muhteşemliğin Kıyısı’na ne dersiniz? Çünkü şu anda tam olarak bu durumdayım.” -USA Today


_________________________________________________________________________________________________Yüzyılın Kralı Kader İttifakı kitabının tanıtım yazısı:

Karanlık dünyanın hâkimiyeti devam ediyordu. Henken vadisinde, Eras krallığından bir çiftin oğlu dünyaya geldi. Evin geçimini aile reisi Arthur sağlıyordu. Arthur, Eras halkının en kuvvetli savaşçılarından biriydi, aynı zamanda Eras ordusunun eski komutanıydı. Bu sevinci eşi Helen ve kendisi ilk defa yaşıyordu. Karı koca oldukça mutluydular. Arthur daha fazla dayanamadı ve yeni doğan oğlunu annesinin kucağından aldı. Yüzüne bakıldığında onun ne kadar mutlu olduğu anlaşılıyordu. Yeni doğan bebek; beyaz tenli, sarı saçlı ve mavi gözlüydü. Oğluna isim vermek için, köyün en yaşlısı, en bilgesi ve en onurlu savaşçısı olan Boz Randy'i evine davet etmişti. Boz Randy yeni doğan bebeği kucağına aldı: 

Boz Randy: Eras'ın kaderi bu yavrucağa kalmış durumda, bu bebek karanlık dünyaya güneş gibi doğacak. Ona Hector adını veriyorum. Onu, ben eğiteceğim. Eras'ın ve belki de dünyanın en büyük savaşçısı olacak...


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın