26 Nisan 2016 Salı

2 Meral Kır - Aşkın Kokusunu Aldım // Kitap Tanıtımı

Kitabın adı           : Aşkın Kokusunu Aldım
Yazarı                   : Meral Kır
Seri / Sıralaması  : Sancaktarlar #4
Yayınevi               : Aspendos


Kitabın tanıtım yazısı:

Aşktan kaçan bir kadın... Aşktan yanarak vazgeçmiş bir adam... Yaralarını sarmalarına engel olan yalanlar ve geçmişten gelen büyük sırlar...
Hiçbir aşk bu kadar imkânsız olmamış ve hiç kimse aşkı bu kadar çok istememişti. 
Futboldaki büyük başarılarını antrenörlüğüne de taşıyan Barış Dağlı için hayat, tek ailesi olan Fırat’tan ibaretti. Onu korumak adına, ustaca kullandığı kelimeleriyle karşısındakini çileden çıkaran Serra Sancaktar’ı hayatına dâhil etmeye karar verdiğinde genç kadının menekşe kokusunu hesaba katmamıştı. Üstelik artık kalbi gibi takımı da tehlikedeydi. Hırsına yenilen oyuncusunun ölümünün ardındaki sırlar, karanlık geçmişi yeniden aydınlattığında Barış’ın önce kalbini, sonra da Serra’yı kurtarması gerekecekti.
Güçlü ve başarılı Serra Sancaktar, etrafına ördüğü duvarların arasında örnek bir hayat yaşarken kendini büyük bir skandalın içinde bulmuştu. Üstelik onu, ailesi için bir tehdit olarak gören Serra, hayatını kâbusa çevirmeye kararlı olan Barış Dağlı’nın puslu gözlerine baktığı andan itibaren artık eski Serra değildi.
Her zorluğa direnen Serra’nın gücü bir tek aşka yetmediğinde, kırılan kalbinin parçalarını toplaması hiç kolay olmamıştı. Çünkü tüm bencilliği ve hainliğiyle, başka bir kadının yaktığı bu adama âşıktı. 
Soluksuz okuyacağınız bir macera ve her satırında size kendini hissettirecek amansız bir aşk hikâyesi...


Sancaktarlar Serisi Kitapları:

2 yorum :

  1. İlk defa duydum bu kitabı. Okunası gibi duruyor merak ettim açıkçası :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tavsiye ederim polisiye aşk türünde, azıcık polisiye, fazlasıyla aşk, aile ilişkisi ve kardeşlik bağlarına deginen bir seri. Hepsini okuyun derim, seveceksiniz garanti veriyorum :)

      Sil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın