28 Haziran 2013 Cuma

0 Ephesus'tan Gelen Yeni Haberler

 

Ephesus Yayınları'ndan yeni haberler var... :))

Yayınevi meraklı okuyucularının merakını tatmin etmekte sınır tanımıyor. Okuyucularının en çok merak ettikleri kitaplar hakkında bilgi verdiler .

İşte o haberler :))

  • Moira Young kaleminden "Blood Red Road" kitabının "Kan Kırmızı Yol" adıyla ülkemizde yayınlanacağını biliyorduk. Kitap yayınevinin açıklamasına göre Ekim 2013'te okuyucuyla buluşacak. 
  • G. A. Aiken'in herkesin severek okuduğu "Ejderha Serisi"nin üçüncü kitabı "What a Dragon Should Know" kitabı Ağustos 2013'te takipçilerle buluşacak. Henüz kitabın kapak tasarımı ve hangi isimle yayınlanacağı belli değil. 
  • J.A.Redmerski kaleminden "The Edge of Never" kitabı Kasım 2013'te bizimle buluşacak. Henüz kitabın adı ve kapağı belli değil ama dilerim orijinal kapak kullanılır :))
  • Julianne MacLean kaleminden okuduğumuz tarihi aşk romanı olan "American Heiresses" serisinin üçüncü kitabı "My OwnPrivate Hero" Ağustos 2013'te raflarda yerini alacak bir diğer kitap. Ne yazık ki bu kitabında henüz adı ve kapağı belli değil ama şahsen kapak konusunda Ephesus'a güveniyorum :)) Bu arada bilmeyen arkadaşlarımız için serisinin ilk kitabı "Beni Aşka İnandır" ikinci kitabı ise "Aşkın Kollarında". Yorumlarını blogumuzda bulabilirsiniz. 
  • Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan Olivia Cunning kaleminden okuduğumuz "Günahkarlar Turnede" serisinin ikinci kitabı "Hard Rock" yayına hazırlanıyormuş. Yayınevi Temmuz 2013'te okuyucu ile buluşacağını söyledi. Hatta temmuzun ikinci yarısında diyerek tarihi biraz daha belirgin yaptı da diyebiliriz. Serinin ilk kitabı "Tutkulu Notalar" adıyla yayınlandı. 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın