18 Haziran 2013 Salı

0 Nemesis Kitap'ın Temmuz Kitapları


Nemesis Kitap, temmuz ayı içerisinde hangi kitapları yayıma hazırladıklarını okuyucularıyla paylaştı.

Öncelikle Jill Shalvis'in yeni kitabı "Aşkın Büyüsü" ile Mary Wine'ın yeni kitabı "Seninle ya da Sensiz" kitapları temmuzda çıkacak kitaplardan ikisi. Henüz kitap kapaklarının tasarımlarını paylaşmayan yayınevi gelecek günlerde paylaşacaklarını da söylediler.  


Bu iki yazarın yanında Katee Robert'ın kaleminden "Yanlış Yatak" adlı romanı okuyucuyla temmuz ayında buluşacak. Yazarın yanılmıyorsam ülkemizde yayınlanan ilk kitabı bu yüzden kalemi hakkında yorum yapamam ama kapak oldukça ilgi çekici görünüyor gerçi konu da öyle :))

Kitabın tanıtım yazısını sizlerle paylaşıyorum:
"Bazen yaptığın yanlıştan dönmek istemezsin. 
Elle…Yanlış erkek mıknatısı Elle…O güne kadar hep yanlış yataklarda uyanmıştı.  
Yine bir sabah gözlerini açtığında ‘Evet,’ dedi. ‘Bir Elle klasiği. Kötü çocuk ve yanlış yatak.’
Fakat bu sefer, kapıldığı kötü çocukta farklı olan bir şey vardı. Yine de Elle bu farklılığın ne olduğunu keşfedemiyordu tam olarak. Bir kez daha kötü bir tercih yaptığını düşünüp yoluna devam etse her şey daha kolay olacaktı kesinlikle! Ancak bu sefer yapamıyordu."Temmuzda çıkacağını duyurdukları son kitap da Toni Blake kaleminden "Aşkların son Durağı".

Bu yazarı ben daha önce hiç okumadım bu yüzden bunun hakkında da yorum yapmak istemiyorum ama kapak resmi tam da yaz aylarına uygun olmamış mı? İnsanı tatil moduna sokuyor :)

Neyse, kitabın tanıtım yazısını aşağıda sizlerle paylaşıyorum: :)
"Yol seni götürmeden, son durağın neresi olduğunu bilemezsin. 
Peşinden sürükleneceğiniz büyüleyici bir öykü.Robyn Carr 
OHIO, DESTINY’ye HOŞ GELDİNİZ!
İKİ BÜYÜK AİLENİN SON 50 YILDIR DÜŞMAN OLDUĞU KASABAYA… 
Rachel Farris, büyükannesine yardım etmek için yıllar sonra Destiny’ye döner. Yıllardır düşman oldukları aileden bir tek Mike Romo kalmıştır kasabada. Birbirleriyle karşılaşmaları uzun sürmez. Didişmekten başka bir şey bilmeyen iki düşman ailenin çocukları olarak birbirlerine iyi davranma şansları bile yoktur. Arkadaş olmaları imkânsızdır; birbirlerine âşık olma ihtimalleri ise sohbet konusu bile edilemez.
Oysa Destiny sihirli atmosferiyle fırsat kollamaktadır; onları bir araya getirmek ve hem birbirleriyle hem de geçmişleriyle barıştırmak için."

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın