30 Kasım 2013 Cumartesi

1 İki Yayınevinden İki Yeni Kitap Haberi


Veee yeni kitap haberleri ile yine karşınızdayız :) Yine yayınevlerinin haberlerini toplayıp tek bir başlıkta yayınlayayım dedim :) 

Neyse uzatmadan işte yeni çıkacak ve çıkan kitaplar :)
Arkadya'nın yeni kitabı "Son Nefes"... 

Kitap, Michael Prescott kaleminden  gerilim, gizem ve korku türünde bir kitap. Seri değil, bağımsız bir kitap ve yazarın ülkemizde yayınlanan ilk kitabı aynı zamanda. 

Satışa sunuldu ve 408 sayfalık olan kitap 17,00 TL. 

Şahsen pek nadirdir bu türde okuduğum kitaplar ama bu kitabı istiyorummmm :))

Kitabın konusunu aşağıda sizinle paylaşıyorum: 
Caitlin Osborn, kâbusu onu almaya geldiğinde daha on yaşındadır. Önce yaklaşan ayak seslerini, ardından ona fısıldadığını duymuştur. Bu anın gelmesi için çok bekledim… On altı yıl sonra başarılı bir polis olan Caitlin Osborn, bir katilin nasıl hissettiğini derinlemesine öğrenmiştir. Bu onu çocukluk korkularından koruyan tek şeydir. Ta ki yeniden ayak seslerini, ardından ona fısıldadığını duyana kadar. Kum Saati Katili bu kez onun için geri gelmiştir. Son nefesini aldığını duyabiliyorum, Caitlin… 
"Av ve avcı hikâyesinde olması gereken gerilimi bu kitapta bulacaksınız."Publishers Weekly 
"Michael Prescott, kitabın daha ilk sayfasından itibaren sizi gerilim dünyasına sokacak."-Jeffery Deaver- (Tanıtım Bülteninden)


Çıkmak üzere olan başka bir kitapta DEX yayınlarından geliyor. L. A. Weatherly'nin "Angel" serisinin son kitabı olan "Son Savaş"ı yayınlayacaklar. 

Bilmeyenler için kısa bir bilgi vermek istiyorum. Seri paranormal, aşk romanı kategorilerinde yer alıyor. Her yaş grubunun okuyabileceği fantastik bir kitap. 
Serinin ilk kitabı Melek, ikinci kitabı ise Melek - Ateş ve üçüncü kitabı -bildiğim kadarıyla da son kitabı- Melek 3- Son Savaş. 

Kitabın ön sipariş tarihi 5 Aralık. Seriyi okuyanlar ve kitabı bekleyenlere duyurulur :)

Kitabın konusunu ise aşağıda: 
Willow ve Alex artık insanlığın tek umudu. 
Dünya yerle bir olurken, acımasız melekler insanları köleleştiriyor ve enerjilerini çekip ölüme mahkûm ettikleri kamplara götürüyorlar. 
Melek Katillerinin yeni ekibini son savaş için eğiten Willow ve Alexin aşkı hiç olmadığı kadar güçleniyor.Willow meleklerin güçlerinde korkunç bir değişim olduğunu hissediyor. Alex ise ölümcül bir görevi tek başına üstleniyor. Şimdi Willow meleklere karşı son savaşta Seb ile birlikte mücadele etmek zorunda ve Alexin geri dönüp dönmeyeceğini bilmiyor. 
Aşkın önünde büyük bir engel var ve insanlık yok olmak üzere. 
Aşk acısı, intikam ve sevginin gücüne dair unutulmaz bir seri. 
L.A. Weatherlynin Melek üçlemesinin nefes kesici finalinde, melekler ve insanlar kıyamet gününde karşı karşıya. 

1 yorum :

  1. Nihayet çıkıyor Melek 3, ikinci kitap çıktığından beri bekliyordum. :/ Öbürü de ilginç görünüyor aslında.

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın