25 Kasım 2013 Pazartesi

0 Jessica Sorensen'in İlk Kitabı "Ella ve Micha'nın Sırrı"


İşte can alıcı, göz doldurucu ve al beni diye çığıran kapak tasarımıyla Pena Yayınları logosuyla çıkan  Jessica Sorensen kaleminden Ella ve Micha'nın Sırrı'nın dağıtımı bütün kitapçılara yavaş yavaş yapılıyor. 

"The Secret" yani "Sır" serisinin ilk kitabı olan Ella ve Micha'nın Sırrı 4 kitaptan ve bir novella denilen kısa hikayeden oluşuyor. Genç yetişkin, günümüz aşk romanı ve chick-lit türlerinden oluşan kitap kısacası her yaş ortalamasına hitap ediyor. Daha önce dediğim gibi sakın kapağa aldanıp da erotik aşk romanı diye düşünmeyin, kesinlikle değil!

320 sayfa olan kitap 21,50 TL'den satışa sunuldu ve eğer kitapçılarda bulamıyorsanız internetten sipariş verebilirsiniz. Ayrıca yayınevinin orijinal kapak tasarımı kullandığını da söylemeliyim... Ahh benim orijinal kapak tasarımlarına karşı ayrı bir ilgim var :)

The Secret Serisinin Kitaplarını aşağıda sıralıyorum:

  • Ella ve Micha'nın Sırrı
  • The Forever of Ella and Micha
  • The Temptatşon of Lila and Ethan
  • The Ever After of Ella and Micha

Her neyse, kitabın konusunu aşağıda sizlerle paylaşıyorum ve arkadaşlar bence kaçırmayın bu kitabı diyorum :)
Ella ve Micha’nın bir sırrı var ve bu sır, tüm hayatlarını değiştirecek… 
Kural tanımaz, tutkulu bir karakteri olan Ella, hislerini korkmadan yaşayan bir genç kızken bir gün her şeyi arkasında bırakıp üniversiteye gider ve burada kurallara itaat eden, tüm sıkıntılarını kendine saklayan, sessiz birine dönüşür. Ancak yaz tatili yaklaşırken evinden başka gidecek bir yeri olmadığını anlayan Ella, geri döndüğünde uzun zamandır içine gömdüğü anıların ortaya çıkmasından çok korkar. Zeki, seksi ve güvenilir Micha, Ella’ya herkesten daha yakındır, öyle ki onun en gizli sırlarını bile bilir. Micha tanıyıp sevdiği o eski Ella’yı geri istemektedir fakat genç kız evini terk ettiğinde kalbinin bir parçasını geride bıraktığından habersizdir. Micha’ya karşı duyduğu hisleri kendine bile inkâr eden Ella ise her şeye baştan başlamalıdır. Peki Micha kaybettiği kızı kazanmak için elinden geleni yapacak mıdır?..

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın