27 Kasım 2013 Çarşamba

1 Yeni Yayınevimiz Novella ve Yen Kitabı "Deniz Feneri Yolu"Veee yeni bir yayınevimiz daha var... Novella Yayınları yayın hayatına başlıyor ve ilk çıkaracakları kitapta sevilen yaza Debbie Macomber'in "Cedar Cove Serisi"nin ilk kitabını yayınlararak başlıyor. 

Novella Yayınları, Martı Yayınları bünyesinde kurulan bir yayınevi ve yayın hayatına da 2 Aralık'ta çıkaracakları kitap ile başlıyorlar. 

Vee aramızda kalsın logosuna bayıldım :)


Debbie Macomber kaleminden olan ve 12 kitaplık bir seri olan "Cedar Cove Serisi"nin ilk kitabı "Deniz Feneri Yolu"  çıkıyor. Yazarın büyük bir hayran kitlesi olduğu düşünülürse bu haber onları sevindirecektir :)

Kadın edebiyatı, günümüz aşk romanı ve chick-lit türlerinde yer alan kitap, kapak tasarımının albenisiyle şimdiden ilgi görmeye başladı. 

Kitabın tanıtım yazısını aşağıda sizlerle paylaşıyorum:
Her kadının bir hikâyesi vardır…
Sevgili Okur. 
Henüz beni tanımıyorsun. Fakat bu durum birazdan değişecek çünkü seni evime, yaşadığım yere davet ediyor; ailem, arkadaşlarım ve komşularımla tanışmanı istiyorum. Gel hadi, hikâyelerimizi öğren, hatta belki sırlarımızı da… 

Yolunuzun kesiştiği her insanın az veya çok hayatınıza bir şey kattığı gerçeğini bilirsiniz. İnsan ilişkileri üzerine özellikle eğilen, hayatın içinden seçtiği olaylardan yola çıkarak yazdığı romanlarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Debbie Macomber, bu kez yeni karakterlerin birbirilerine geçmiş hikâyeleriyle karşınıza çıkıyor. Hiç bilmediğiniz ama tanımaktan büyük keyif alacağınız bu insanların yaşamlarına dahil olurken kimi zaman sevinecek, kimi zaman üzülecek, şaşırtıcı olaylara tanık olurken çoğu zaman heyecanlanacaksınız.

1 yorum :

  1. Yeni bir yayınevimiz daha oluyor demek buna sevindim.Logo güzel de isim sanki ilaç firmasını çağrıştırıyor :))

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın